LHL

 

Smutná zpráva

 

O víkendu po tragické automobilové nehodě skončil ve věku 35 let život hráče a nejvíce využívaného rozhodčího v LHL  a in-line hokeji , spolehlivého Lukáše Marka.
          Čest jeho památce. 


     parte  . Na rozloučení je  za LHL a in-line hokej smuteční kytice zajištěna

Jubilejní 20 ročník LHL :

LHL 23-24 statistiky....zde

 

soutěžní řád..........zde

303)Poslední utkání už žádné překvapení nepřineslo.S chutí hrající Nuget potvrdil výhrou nad Těchonínem  třetí místo. Vedle autora tří branek Martina Malého řádil Marek Viktorin (4+1).
302)Autobus diváků z Rájce a mnoho fanoušků Petrovic, vlajky, bubny-to vše vytvořilo pravou hokejovou atmosféru, kde si hráči nedovolili nic vypustit.Na pořadí v tabulce už nic změnit nešlo a tak byl remízový zápas ve znamení rozlučky petrovického matadora Míry Nováka s LHL. Už se chce prý začít s blížící  šedesátkou věnovat manželce a vnukům.
301) Jirka Dvořák dotáhl přeci jen své Bobry k titulu ve 4.lize. Tým  Udánky byl vyrovnaným protivníkem. Prohlášení šéfa Bobrů, že končí s aktivním hraním už teď, krátce po oslavě 75 let překvapilo.  
  Oprava s omluvou- po zveřejnění výše uvedeného zaslal J. Dvořák toto vyjádření- prohlášení o ukončení aktivního hraní  je nějaká novinářská kachna. Rozhodně nekončím !!!  Oznámení učinil zakladatel týmu Rychova nyní Bobrů pan Jaroslav Pospíšil.  Do dalších sezón tedy hodně zdraví..
300) O umístění bylo už předem rozhodnuto, ale že dostane Lazy Neckers takový příděl o Nekoře se nečekalo.

299)Do 42 minuty vedení pro Cyklo zajišťovalo 1.místo. Flyers ale vstřelenými 4 góly zamotal pořadím 4.ligy.  Famózní výkon Jirky Stolarika v brance a 2+1 Tomáše Bělky přihrálo ještě Bobrům šanci na titul.
298)Ve Štítech se  po čase zase sešel úderný tým . Co naplat, že za OMB si dal Pepa Hrdina 3+1, když soupeři ovládli zápas .Marcel Mareš s Jardou Šponarem 4+1 a David Paulus 8 přihrál na gól.
297)V posledním zápase potvrdil HEAT TECH svou roli favorita výhrou a prvenstvím ve 2.lize. HT Zábřeh, tým stálého herního kádru, odvedl dobrý výkon.
             SPOLEČNÉ FOTO               LEGENDA SE SYNY
296)Slámožrouti po vedení 4-0 trochu povolili a Rájec příležitost málem využil. Na body to ale nestačilo a tak Slámožrouci přihráli Petrovicím titul v 5.lize.
295)Zápas už neřešil konečné pořadí. Verměřovicím nepomohlo ani povolání nejlepšího střelce LHL Patrika Ondráčka(0+0) , který běžně tři góly zavěsí. Islandrs s Jirkou Stolarikem v brance se rozloučil po dobré hře výhrou.Matěj Boščík přidal 3+1.
294)Vedení Nugetu 0-2 netrvalo dlouho a Soma potvrdila své suverénní postavení v LHL. Desítku Nugetu na rozloučenou se sezónou nasázela.

293)GM3 podržel Klas a ten ve vyrovnaném zápase pokořil HT Zábřeh. Nekoř po čase posílil Pája Šulc (1+2) a přínosem je stále hra Milana Fišera(1+1), který zraje jak víno a v 57 letech je stále platný.
292)Snakes už mohli po šestibrankovém vedení oslavovat prvenství v 7,lize. Závěr utkání už vypustili  a v poslední pětiminutovce dostali o štíteckého Davida Pauluse tři branky.
291)Golman Buchtela vylámal Bobrům jejich nabroušené zuby. Hráči z Udánky dobrou obranou a rychlými protiútoky udělali stop vítězným plánům Bobrů.
290)Rozhodující střet o 3.místo ve 3.lize v sousedském derby s ystřecí zvládli lépe borci z Verměřovic.
289)Vedoucí tabulky střelců LHL Patrik Ondráček si přidal další čtyři góly, Petr Mík ml. tři a Heat tech s přehledem Lazy Neckers přehrál.
288)Na hattrick Jana Lehkého odpověděl petrovický ostrostřelec Petr Masopust čtyřmi góly.O jediný gól pak Orlové z Lukavice prohráli.
287)Produktivní třetí třetina a 5 gólů Rafanů  v řadě zcela otočilo vývoj zápasu, ve kterém Horní Třešňovec prohospodařil nadějné vedení 1-4.
286)Řádné jiskření provázelo rozhodující zápas o třetí místo v 6.lize. Jarní počasí rozehřálo Sršňům křídla a potřebné góly do branky AHK Jedlí dali.
285)Už jistým vítězům 6.ligy-LUKOVÉ zkazili Sloni oslavu.Gólem 5 sekund před koncem Luková poznala poprvé v 6.lize porážku.
284)Nechceš-li dostat gól, tak povolej Rendu Tomana! Toho se dnes držela Horní Čermná. A když má svůj parádní hokejový den Petr Koudelka (4+2), tak to odnese i českotřebovské LDM.
283) Tygři zle potrápili favorita, ale zázrak se nekonal. Soma tak po výborné hře opět přebrala titul pro vítěze LHL.Nejvíc branek nastřílel Josef Havlík -4.

282)Po první třetině už se začal pro Cyklo připravovat vítězný pohár. Přijel ale posílit Bobry Honza Šášek(3+1) , opět se prosadil kapitán Michal Hubina (3+2) a 4.liga se pěkně zamotala.
281) ISLANDERS  porazil v rozhodující bitvě Klášterec a ovládl tak 3ligu. Za Sokoly z Klášterce  Filip Bartoš 3 góly dal, ale za vítěze se taky k hattricku Davida Doležala přidali další úspěšní střelci.
280)Po tradičním slabším začátku Sršňů se Sloni ujali rychle dvojbrankového vedení. Dobrou hrou ve druhé části Sršni otočili stav, ale třetí třetina patřila zase vítězným Slonům. Za ně nasbíral nejvíc KB 2+2 Jirka Hlava ml.


279)Když Klas Nekoř otočil stav utkání ve svůj prospěch, tak to vzal nejproduktivnější hráč Lazy Neckers David  Babák na sebe. Přihrávkou a vstřeleným gólem potvrdil svojí pověst nenápadného zabijáka.
278)Za stavu 7-0 vypnul Flyers motory a hráči z Udánky se taky gólově prosadili. Hattrick vstřelil za Flyers David Černý(3+1).
277)Hráči Petrovic si před tradiční návštěvou svých příznivců opět nedovolili prohrát. Stále dotahovali náskok Slámožroutů a to až ke konečné remíze.
276)Poslední třetinu už Bystřec ztratila sílu.Filip Bartoš(3+1) s Jakubem Moravcem (1+3) pro klášterecké Sokoly byli strůjcem úspěchu.
275)Rájec si asi původně myslel na body. Orlové z Lukavice ale dobrou hrou berou výhru .
274)Pro posílené LDM nebylo vítězství 8-4  nad Štíty problém. Ale jen do té doby, než se ukázalo, že těch hostů je oproti pravidlům nějak moc.
272)Herní převahu zúročila Luková ve výhru nad Jedlím, které zaručuje už pro Lukovou první místo v 6.lize.
271)Ve třetí třetině vystřídal v brance H.Čermné  po zranění Josého Pávka plastový supergólman a bylo po snaze o vyrovnání náskoku Snakes, který byl po dohodě konečný.Snakes se tak vyšvihli na průběžné první místo v 7.lize.
270)Velkorysá SOMA dovolila v zájmu vyrovnanějšího zápasu Těchonínu posily. Tomáš Krč ml.  sice 3 góly Somě vsítil, ale na její suverénní cestě za dalším titulem nic nenadělal. Vedení v kanadském bodování s66 body podpořil Jan Kobza příspěvkem 2+2.
269)Tygři měli víc ze hry a Rosťa Pilavka s 2+1 nasměroval tým k pojistce jistého druhého místa. V půlce zápasu  musel na šití, po nešťastném odrazu puku do obočí. Roli zakončovatele převzal Jan Boháček(2+2) a na Nuget asi zbyde v LHL 3 místo. 
268)Za stavu 0-5 pro Lukovou to už vypadalo na ručník. Kapitán Sršńů Martin Skalický (2+2)to tak ale nemínil nechat. Nakonec byla Luková ráda za těsnou výhru.

267)Návrat kanonýra Ondry Veselého(3+1) znamenal zvýšení produktivity Horního Třešńovce. Tomáš Jakůbek nastřílel za Štíty taky hattrick a remíza je tak vyjádření sil na ledě.
266)V obou týmech se představili hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží. Mladší kádr Lazy Neckers se proti vyzrálým borcům HT Zábřeh gólově prosadil.
265)Vyrovnaný stav 1-1  trval do 48 minuty. Ve zbylém čase začaly konečně padat góly. O jediný víc dal Heat Tech než Klas Nekoř.
264)Slámožrouti drželi téměř celý zápas průběžné vedení.Jen do té doby, než Jan Lehký (3+0) rozhodl  v poslední pětiminutovce dvěma góly pro lukavické Orly.
263)V neděli ráno by se dal očekávat pohlidný, pohodový zápas. O první místo v 5.lize se však pořádně bojovalo. Vyrovnaný zápas přinesl pro Petrovice i Rájec jeden bod.
262)Jistota v podobě gólmana  Tomáše Krče ml. dodala hráčům Islanders klid. Sokolové se zaměřili víc na kritiku rozhodčího, než na svůj výkon a doplatili na to.
261)Do 13 minuty hrálo Cyklo  power play a při opožděném  příchodu ospalého Rendy Tomana do branky vedlo nečekaně 0-1. Hráči Udánky pak jen dotahovali skóre.
260)První prohra Rafanů v 7.lize a do čela se dostal právě vítězný soupeř-LDM, kde Martin Voleský (1+4) připravoval gólové šance.
    https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/rafani-ldm-5-7-zapas-lhl-8-3-2024
259)První tři góly Bystřece zařídil Jirka Hrdina, ale vedení 3-1 nezastrašilo v místním derby Verměřovice. Ti měli v závěru k výhře blíž, ale Fr. Hrdina ml. stihl vyrovnat.
258)Pro kýžené první vítězství v 7.lize povolal Horní Třešňovec na pomoc GMŠ. Nikoli ale do brány, ale na hrot útoku. Jeho hattrick skolil dobroučské Snakes.
257)Už v první třetině nastřílel Slonům hattrick Dominik Jureček. I když to ve hře nebylo tak znát, gólově se prosazovalo víc mužstvo z Jedlí. Další 3 branky přidal Šimon Minář a o odvetě za pětigólovou výhru Slonů z minulého setkání, bylo postaráno. 
256)Zlepšenou produktivitou v druhé půli utkání nepřipustili Tygři zápletku. Těchonín tak na body nedosáhl.
255)Už se zdálo, že Bobři nadělí svému šéfovi narozeninový dárek v podobě plného bodového zisku. Flyers se ale jako gratulant nezachoval a bod si odvezl.
254)Až ve čtvrtém zápase v 7.lize odešla H.Čermná bez bodu. Hráči Štítů se po čase sešli , Petr Žerníček 2x úspěšně zakončil a s přehledem vyhráli.
253)Po dvou výhrách v 7.lize narazili namlsaní Snakes tvrdě na Rafany. Ti udávali vývoj zápasu a pohodovou výhru zajistilo šest úspěšných střelců.
       https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/rafani-dolni-dobrouc-7-3-zapas-lhl-1-3-2024
252)Z pěti posledních zápasů za Slámožrouty má David Skalický už třetí vychytanou nulu.To  pak proti Orlům z Lukavice stačí, aby měl Jarda Flekr (1+4) dobrou formu.
251)Dnešní výhra vynesla tým HT Zábřeh, celkem nečekaně, na špici druhé ligy. Jejím základem byl výkon gólmana Tomáše Dvořáka a důsledná obranná hra. Za Heat tech si sice Patrik Ondráček své pravidelné 3 góly dal, ale na kolektivní pojetí hry HT slavilo úspěch.
250)OMB Letohrad sice začal lépe, ale vedení neudržel. Tým LDM podpořil dvěma vstřelenými góly Marek Břehovský.
249)Bobři , posílení Želvou se se do rekreačních Cyklistů zpočátku řádně zakousli. Od půlky zápasu se ale Cyklo rozjelo a těsně vyhrálo. Je však možné, že vyrovnávající gól Cykla padl z neodpískaného offsidu, který ovšem žádná z kamer neodhalila. Když by tomu tak bylo, je morální vítěz tým Bobrů.

248)Soma povolila Těchonínu Tomáše Krče ml. a jeho 4 branky vyrovnaly síly. Dan Hroch (4+2) i Dušan Bařica(3+2) tak ¨museli přepnout na vyšší stupeň.
247)Důrazný zápas,plný osobních soubojů nakonec svými pravidelnými góly rozhodl pro Klášterec Filip Bartoš. Dva vstřelené góly Bystřece na body nestačily.
246)Do branky lukavických Orlů se musel poprvé postavit Honza Lehký a pouhých 7 spoluhráčů nestačilo bránit rozjetý Rájec. 
245)Islanders měli po celý s verměřovicemi zápas mírnou převahu.  Tu  zužitkovali, pod dohledem otce na tribuně, hlavně bratři Boščíkové -Matěj 2+2 s Danielem 3+1.
244)Opět zapůsobilo předzápasové zakoupení hokejky. Tentokrát gólman Renda Toman sice góly nedával, ale nulu si vychytal. V rozmezí 3-54 minuty gól nepadl a jindy všechny tři góly do sítě Udánek nastřílelo Cyklo.
243)Horní Čermná sice v 56 minutě vstřelila gól na 2-3, což byl výsledek i  minulého vzájemného zápasu. Další čermenské derby tentokrát Rafani dotáhli ještě těsně před koncem k remíze..https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/rafani-horni-cermna-zapas-lhl-23-2-2024
242)Pouhé 4 minuty plné aktivity ve druhé třetině přinesly Sršňům čtyři vstřelené góly, což byl základ úspěchu. Sloní snaha končila u gólmana Martina Matěje. https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/srsni-sloni-5-3-zapas-lhl-23-2-2024

242)Pouhé 4 minuty plné aktivity ve druhé třetině přinesly Sršňům čtyři vstřelené góly, což byl základ úspěchu. Sloní snaha končila u gólmana Martina Matěje.
241)V 6.lize stále zůstává bez porážky tým Lukové, která si ve vyrovnaném zápase přeci jen se soupeřem poradila .Ani dvě branky Petr Mináře Jedlí nepomohly.
240)Cyklo dvakrát na inkasovaný gól hned odpovědělo. A tak se téměř celý zápas hrál doslova vyrovnaný zápas. Na závěrečný a vítězný gól Flyers už ale Cyklo nestačilo reagovat.

239)Pravděpodobný souboj o vícemistra LHL se odehrál za mírné převahy Tygrů a rychlých, nebezpečných protiútoků Nugetu. Elitní střelci Tygrů R.Pilavka a O.Dvořák svými příspěvky 2+2 pomohli týmu k průběžné druhé příčce tabulky 1.ligy. Šéf týmu Milan Vičar si při 11 hráčích nedopřál v dramatickém utkání projevit svojí hráčskou kreativitu. 
238)Drobné chyby by se v zápase našly,ale souboj o první výhru v 7. lize přinesl bojovný hokej se šancemi na obou stranách. Střelecký expert Vlasta Vávra se vrátil od biatlonu k hokeji a i když neměl žádný přesný zásah, tak pomohl týmu OMB k zasloužené výhře nad  H.Třešňovcem.
237)Nuget udělal první krok ke stupni vítězů. První tři góly dal v rozmezí pěti minut Kamil Pazourek a pak si zkušený tým výhru s přehledem pohlídal.Těchonínu chyběl v útoku Radek Holub, který je po včereším zápase Alohy ještě v nemocnici. Přejeme mu brzký návrat na led. Tuto sezónu?
236)Hvězdami Alohy prošpikovaná sestava HEAT-TECHU si vytvořila do půlky utkání dostatečný náskok 6-0 , když Patrik Ondráček 3x skóroval.Klas to nevzdal a korigoval stav.
235)Po vyrovnané první třetině nastříleli hattricky Petr Masopust a Kuba Junek. Za stavu 3-7 ale začali pálit ostrými i Slámožrouti a sahali díky Ondřeji Mullerovi (3+2)po bodu


234)Bystřec prohrávala už ve 4 minutě 0-2. Konal se však velký obrat, kdy favorit Islanders přišel o oba body.
233)Nedostatek hráčů  v týmu Štítů znamenal jen přátelský zápas. Rafani sice na ledě s nedovoleně posíleným soupeřem prohráli, ale zápasy už nelze donekonečna odkládat..https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/rafani-stity-2-4-pratelsky-zapas-16-2-2024
232)Po úvodním oťukávání přišla desetiminutová smršť a Luková vedla nad Sršni 6-0. Čepice z publika létaly na oslavu hattricku Míry Šembery, který se chvíli věnoval hře a ne kontrole rozhodčího. A bylo po zápase. https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/lukova-srsni-7-1-zapas-lhl-16-2-2024
231)HT Zábřeh neubránil slibné dvojbrankové vedení. závěr patřil Lazy Neckers, kteří stihli vyrovnat. 
230)Zázračný obrat předvedli Snakes proti mírnému favoritovi.  LDM v půli utkání vedlo 3-1, ale díky snaze Snakes ,hattricku Štefana Veliče a hlavně preciznímu výkonu gólmana Michala Malečka dali odevzdanému LDM ještě šest branek.
229)Hráči Jedlí si průběžné vedení 1-2 dlouho neužili. Sloni se rozhýbali a šesti góly v řadě jasně ovládli zápas.
228) Klášterecký Jiří Kacálek(3+2) měl dnes svúj den a vlastně rozhodl vyrovnaný zápas s Verměřovicemi. V ostřejším utkáné měli Sokolové víc štěstí.
227)Týmu Flyers zápas zcela nevyšel. Když už si přihráli do gólové šance, tak jim ji sebral GMŠ, který si tak po čase opět připsal vychytanou nulu. Bobři své šance chladnokrevně proměňovali.
226)Na domácím kluzišti v Nekoři roztál led a v odvetě winter classic postrádal Klas podporu svého publika. V hale dnes měl převahu H.T. |Zábřeh a díky hattricku Jirky Polese bere oba body.
225)I další z důležitých zápasů o titul ovládla suverénně Soma.Její první útok Kobza(4+2)Kocián(1+3),Hroch(1+1)se hodně snažil. Nuget držel do půle utkání nerozhodný stav, ale pak nestačil.
224)Vyrovnaný souboj rozhodl až v dramatickém, na góly bohatém závěru, vteřinu před závěrečnou sirénou Petr Mík ml. svým třetím gólem. Heat tech tak se štěstím Lazy Neckers porazil.
223)Solidní hrou ze zabezpečené obrany s přehledem přehrál Rájec překvapivě,jindy více nebezpečné Slámožrouty.Nejvíc KB nasbíral Tomáš Maixner(2+2).
222)Včera pomohl fotbalovým Pardubicím k výhře na Slovácku a dnes třemi asistencemi k výhře Snakes v derby s OMB.To je víkendová vizitka Kamila Vacka.

221)Tygři naskočili do zápasu v rychlém tempu a  vedení 3-0 dávalo tušit pro Těchonín debakl. Ten se ale nekonal, neboť Ondra Šolc kouzlil a navíc měl správně postavené tyčky i důslednou obranu. 
220)Až v 59 minutě zajistil hbitý Martin Kuda ve vyrovnaném zápase nejtěsnější výhru  Udánek nad Flyers.
219)Po vynucené dvojzápasové pauze natěšený Petr Masopust (5+3). Byl u všeho a pro Petrovice  rozhodl zápas s bojovnými Sokoly Lukavice.
218)Ondra Veselý (2+3) připravil pro H.Třešňovec slibné vedení 6-3. Mohutný závěrečný tlak LDM však dvojgóloví Jirka Šebrle a Jan Novotný využili k remíze .
217)Biatlonista Mikuláš Karlík byl výraznou posilou Islanders a s 2+2 zařídil porážku bojovných hráčů Bystřece.
216)Sršni nestíhali lítat s omlazeným celkem Jedlí.To si vytvořilo po bezbrankové první části ve druhé třetině rychle třígólové vedení. To zásluhou Honzy Mrázka v brance udrželo.
215)Vždy pouze vedení o jediný gól a následné srovnání skóre .Tak se přetahovali klášterečtí Sokolové s Verměřovicemi až ke konečné remíze. Tahouni byli s 2+1 Filip Bartoš(Klš) a Michal Kmeť(Ver).
214)Pomyslný boj o Mariánskou horu, která  celky z Horních Čermné a Třešňovce hraničně dělí skončil,po předešlých dvou výhrách Třešňovce, remízou. Ta byla jenom 1-1  zásluhou výborných gólmanů GMŠ a Josého.
213)Soma suverénně zvládla klíčový zápas ve finálové skupině LHL s Tygry, kteří přijeli v nadupané sestavě a věřili si předem v případný úspěch.  Čtyřmi  KB sebrali naděje Tygrů J.Kobza, D.Kocian, D.Hroch a s prvním hatrickem této sezóny D.Bařica. Boj o titul tak nabral tradiční poklidný průběh. Rozhodnuto po prvním zápase není, ale kurzy sázkových kanceláří jsou jasné.
212)Lépe začali Sloni , když obrana Lukové otevřela volný prostor před vlastní brankou a vlastně všechny góly Slonů byly stejné. Díky Petrovi Formánkovi (3+1) však Luková srovnala a remíza v pěkném , vyrovnaném zápase , vydržela do konce.
211)Druhá část LHL svým posledním utkáním má konečně jasno o složení závěrečných skupin. Cyklo nestačilo na rozjetý HT Zábřeh. Tom Dvořák  si v dresu HT vychytal svou třetí nulu a tradičně se dařilo Jirkovi Polesovi (2+3)
210)Nestárnoucí David Babák(1+4) opět potvrdil roli nejproduktivnějšího hráče Lazy Neckers a dotáhl zápas s Verměřovicemi k výhře.
209)Těchonín zahrál lépe než Heat tech. Pepa Matyáš 2+3 a Martin Petr 5+1 ,což značí postup do finálové čtyřky pro HC Těchonín.
208)Zdeněk Fikr pomohl v posledním zápase v 1 lize Udánkám k výhře a Petrovice tak spadli na dno tabulky.
207)Do 48 minuty byl výborný Tomáš Doležal v brance Štítů neprůstřelný a jeho spoluhráči ,dnes bez svých střeleckých opor, vedli nad Rafany díky Marcelovi Marešovi 0-2. V bojovné bitvě však Rafani ještě dali 3 rychlé góly a tím vystříleli Sršňům postup do 6.ligy. A za týden je hned čeká v 7.lize odveta, Snad už v klidnější atmosféře.
    https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/rafani-stity-3-2-zapas-lhl-2-2-2024
206)Osm hráčů Nugetu se muselo v druhé půlce zápasu hodně činit.Islanders totiž překvapili dobrou hrou a vedením 4-2. Martin Zouhar (4+0) však rozhodl o výhře favorita.
205)Sokolové dali Somě bůra. Přispělo k tomu ale pouze útočné pojetí hry od Somy. První útok bodoval - Kocian 4+1, Hroch 3+4 a Kobza 3+3

204)Už ve třetí,závěrečné  části LHL se v 7 lize dařilo Horní Čermné. Ta po boji otočila dílčí výsledek a porazila OMB.
203) V páté minutě už vedli Snakes 2-0.  Hráči Flyers se ale probudili a výhrou si zajistili prvenství ve 2.lize. Hlavní podíl má nejkaktivnější gólový asistent zápasu Milan Hejč st. a hlavně Milan ml. s nevídaným 6+1.
202)V dalším utkání, kde se utkali dva adepti na postup rozhodl ve 2.lize rychlý nástup a tři góly Bobrů do sítě Slámožroutů. 
201)V přímém souboji o postupové místo nezvládli Sršni druhou půlku zápasu. Mladíci z Jedlí otočili v jejich prospěch.
200)Bystřec stále jede na vítězné vlně a nebyla daleko od výhry nad ostříleným Klasem Nekoř.
199)V souboji kandidátů na titul  měl Těchonín lepší mušku než Lazy Neckers, kterým dnes nevycházely tradiční kombinační akce.
198)Tým Udánky nestačil na Heat Tech , který  jej svojí aktívní hrou a produktivitou v zakončení jasně přehrál . Před nedělním obědem dostal  jedenáctku.
       O posledním postupovém místě do elitní finálové čtyřky se rozhodne mezi Těchonínem, Lazy Neckers a Heat Tech.
197)LDM nemělo svůj den. O začátku dominoval Rájec, který svým příznivcům předvedl gólové hody. T.Maixner, F.Šamalík, P.Novák hattrick a Robert Černoch 4+2.
196)Vynucený zdravotní přesun Franty Hrdiny st. do pozice kouče dělá divy. Nevídanými 15 góly to odneslo Cyklo.Rodina Hrdinů si připsala 21 KB.
195)Dlouho držel tým Verměřovic šanci na dobrý výsledek. Nástup Islanders v třetí třetině ale rozhodl.

194)Až ve třetí třetině se zkušenější hráči HT Zábřeh propracovali k dvojbrankovému vedení. Do té doby vždy bojovní Orli z Lukavice srovnávali náskok.
193)Na rychlý úvodní gól Slonů hned Flyers odpověděl dvěma přesnými zásahy Jardy Žídka a dál už pokračoval zápas podle  not Flyers.
192)Do 11minuty drželi Orli Lukavice důslednou hrou čisté konto. Pak se to ale podle očekávání rozjelo. Až na jednoho si všichni Tygři vstřelili nějaký ten gól. Lze očekávat v  sestavě pro příští zápasy Tygrů určité změny, neboť kapitánovi, vedoucímu a "majiteli" Tygrů nikdo ze spoluhráčů gólovou šanci nepřipravil.
191)Radek Výmola byl s 3+2 hráčem zápasu a pomohl tak v posledním zápase Lukové ve 2.lize  k výhře nad LDM.
190)Nuget kontroloval vývoj utkání.Dařilo se Markovi Viktorinovi(3+1). Po zranění gólmana Udánky Pavla Šviihkého se zápas dohrál bez statistik, na výborného plastového.
189)Nebývá zvykem, že stále nepokořená Soma vstřelí jen 8 branek..Některá esa dostala volno, ale na Bystřec, která si se ctí vyzkoušela hru se silným protivníkem, to stačilo.
188)Druhá vychytaná nula v řadě Davida Skalického a tři vstřelené branky Martina Fogla stojí za výhrou Slámožroutů. Ti nasázeli Slonům půl tuctu gólů.
187)Cyklo proti velkému favoritovi dnes nesložilo zbraně a po slušném výkonu přinutilo Tygry k pohybu.Po čase se dostal do pohybu i René Andrle , který byl spolu s Davidem Vomočilem s 2+1 nejaktivnějším hráčem zápasu.
186) Vedení H.T. v poměru 2:0 zlepšenou hrou tří útočných formací OMB vzalo za své . Naději na zisk bodu vzal celku OMB Kuba Motl(1+2).
185)Zápas nabral na tempu v poslední třetině. Rafani ztratili vedení3-0 po zázračných zákrocích Honzy Mrázka a bojovnému ,zlepšenému výkonu hráčů Jedlí.
              Rafani : Jedlí 3:3 zápas LHL 19.1.2024 – Ludmila Ešpandrová – album na Rajčeti (idnes.cz)
184)Ostrý nástup do zápasu zhodnotilo Lazy Neckers čtyřbrankovýn vedením.Dál už hrál tým Petrovic gólově vyrovnanýž zápas.
183)V poklidném utkání potvrdil HT Zábřeh svojí výkonnost , která ho řadí těsně za špicí LHL. Pětigólové manko z půlky zápasu se snažili Sokolové snížit, ale marně.
182)  Snakes se ve druhéé lize nedaří. Rájec našel v prvních patnácti minutách ve svém týmu hned pět úspěšných střelců a bylo po očekávaném dramatickém zápase.
181)V přímém souboji kandidátů na postup se prosadili zkušení Sršni. José Pávek se sice v brance H.Čermné činil, ale Sršni měli ostrá žihadla.Čtyřbodový narozeninový dárek si v  66 letech dal Jiří Černý (1+3).
180)Tahoun Bobrů Michal Hubina(2+2) opět potvrdil své čarovné umění a už se v KB dere do popředí. Sloni se dnes stále tlačili do útoku, kde jim už ale zvlhl střelecký prach. Toho Bobři využívali a nemilosrdně kousali do otevřené obrany.
179) Luková připravila ve vyrovnané druhé lize o neporazitelnost Flyers.Branková úroda v závěru utkání přinesla pojistku do prázdné branky Flyers.
178)Tak jako zamrzl v Nekoři led, tak se stalo i se zpravodajstvím.  Winter classic po dlouhé době přilákala na přírodní led HT Zábřeh. Až se ukončí oslavy, tak snad podrobnosti dorazí...tak, info z mimořádně vydařené akce je tady. Přírodní led byl asi pro hosty překážkou a Klas s podporou 160 diváků po dobrém výkonu vyhrál. Následovalo dlouhé družení a akce prý dopadla na výbornou. ....FOTO
177)Stálí hráči Cykla nejsou zvyklí prohrávat, tak raději zůstali doma. Směs hostů si vytrpěla očekávané hody Somy.
176)Úvodní nápor Petrovic znamenal třígólové vedení nad Heat techem už v 9 minutě. I když Petr Masopust nastřílel nejvíc gólů zápasu(4), tak to na favorita nestačilo.
175)Bez svých ofenzívních hvězd narazil tým Štítů na bojovně naladěný Horní Třešňovec. Vedle třígólových, pravidelných ostrostřelců Martina Felcmana a Ondry Veselého odehrál skvělý zápas i autor dvou branek Filip Daniel. V brance H.T. řádil GMŠ, kterého zápas evidentně bavil a stíhal i post rozehrávajícího beka.

174)Téměř po dvou letech se do LHL vrátil ve službách Verměřovic gólman Renda Toman, který úspěšně vedle svého osobního a o mnoho  důležitějšího zápasu vyhrál i dnes na ledě. Po delším čase  bylo stínem utkání nešťastné zranění hráče Udánek.Asi zlomená klíční kost. Přejemu mu brzký návrat.
173)Bystřec se pustila bez bázně do těžkého boje s Tygry. Ti ale využili své herní zkušenosti a nedali soupeři žádné naděje.
172)Začátek i závěr patřil Těchonínu, který na Islanders předvedl slušný výkon a potvrdil svoje postavení v úzké špici LHL.Dvěma góly se předvedl v útoku GMŠ.
171)Horní - Dolní to je vždy velké derby. H.Čermná udělala svým fandícím divákům radost, když přehrála Rafany.
170)Nálety Sršňů do zdi před brankou výborného Michala Malečka znamenaly dílčí vedení 5-2. Pak jim ale zamrzly křídla a stříleli branky už jen hráči OMB. A to v posledních 5 minutách tři.  Vítěznou v poslední vteřině a celkově svojí třetí zajistil první body a první porážku Sršňů ve 3.lize -Josef Hrnina.
169)Jediný gól zápasu se podařilo Slámožroutům vsítit do branky Michala Malečka. To David Skalický vychytanou nulou zajistil porážku Snakes.  
168) Když nedáš Jirkovi Krňávkovi gól, tak nemůžeš vyhrát. Ani remízu neuhráli borci z Lukové proti Rájci.
167)Od úvodního hvizdu se Tygři urputně zakousli do soupeře a ani nečekaný  inkasovaný gól je nezastavil v neustálém tlaku na branku HT Zábřeh. Střelecky se začalo dařit útoku Musil, Pilavka, Dvořák , kteří nastříleli 7 pěkných branek. Tygři splnili úkol nepřítomného šéfa a zajistili si reálnou šanci na finálovou čtyřku.
166)Spolehlivý výkon gólmana Lukáše Koppa s vychytanou nulou a osvědčeného tahouna Bobrů  "Houby" Michala Hubiny (2+1) znamenal přidělené bůro pro Snakes.
165)Nejen venku, ale i v hale občas přituhlo při nesmlouvavém zápase. Nuget sebral naděje Lazy N. hned zkraje dvěma góly Martina Malého . Poté přidal další dva Honza Řehák a konečně se začali prosazovat i hráči Lazy. Svým třetím gólem Honza Řehák však přistřihl křídla v rozletu Lazy N.
164)Patrik Ondráček (5+4) si jako ústřední postava zápasu užíval výhru svého Heat Techu nad snaživými Verměřovicemi.
163)Na oba vedoucí góly Vlasty Havlíčka dokázala Horní Čermná hned vyrovnat. Jedlí tak na oba body nedosáhlo.
162)Orlové z Lukavice chtěli pro nedostatek hráčů odkádat utkání, ale nakonec to nějak poskládali. Proti Klasu, který se sešel, prý naposled, ve  velmi silné sestavě neměli šanci na dobrý výsledek. Hokejbalové kombinační akce v podání Jirky Krejsy ml.(4+5) s Ondrou Hubálkem (2+3)a Pájou Šulcem (2+2) deptaly obranu soupeře.Navíc se  poprvé tuto sezónu trefil i Luboš Skalický!
161)Sestava Blue Boys  nastoupila v nejsilnějším složení a OMB nestíhal.Nejvíc to padalo Jardovi Šponarovi (4+3) a jeho bratrovi Martinovi(2+2)
160)V druhé třetině Udánky čtyřmi góly v řadě téměř srovnali pětigólové manko . Islanders dvěma góly v závěru potvrdil svojí kvalitu.

159)Úvod patřil Sokolům, ale tři góly Hrdinů dali Bystřeci šanci. Klášterečtí  neměli pochopení a zvýšenou produktivitou opět převzali vládu nad utkáním.
158) Nadějné dvojbrankové vedení v nesmiřitelném českotřebovském derby LDM neudrželo. Už se to stává pravidlem, ale nová hůl koupená v hale  před zápasem zařídí vítěznou trefu. Dnes Danielem Broulíkem pro Flyers.
157)0-5 není kontumační výsledek. To Luková se 100% Lukášem Koppem v brance přestřílela dnes nevýrazné Slony.
156)Střelec Nugetu Denis Blecha(4+2)načal dvěma úvodními góly své představení.Dál Nuget kontroloval vývoj utkání, ale konečný výsledek je pro Verměřovice celkem přijatelný.
155)Závěrečnou desetiminutovku v posledním letošním zápase vyhrál Klas Nekoř. Soma si ale jasnou výhru zajistila předem díky hatricku Honzy Kobzy a šesti asistencí Davida Kociána.
154)Úvodní gól Petrovic dlouho vedení nezajistil. Iniciativu převzal produktivnější Islanders. S přispěním 4 branek Tomáše Pleskota berou výhru Ostrované.
153)Do půlky zápasu držel Horní Třešňovec jednobrankové vedení. Pak už jejich snahu vychytal Pavel Faltus a Rafani po zlepšené hře třemi góly otočili stav.
152)Lukáš Kopp pustil za svá záda jediný puk a přesto Bobři přišli zkrátka. Jirka Stolarik uhájil totiž pro Flyers čisté konto.
151)Hbití klášterečtí Sokolové zaskočili svojí rychlostí Cyklo a 8 minut před koncem se za stavu 3-5 asi začli slavit výhru. Ale  Jirka Zelníček ke svému úvodnímu gólu stihl přidat ještě další tři. Svým druhým gólem z vlastní třetiny do prázdné branky pečetil výhru Cykla Pavel Jirků.
150)Slámožrouti vedení a pak dlouhý čas remízu nakonec neudrželi. Michal Soukup dvěma góly získal oba body pro LDM.
149)Některé opory Somy měly volno, ale boj o základní místo v sestavě udělal své. Orli z Lukavice sice Somě nastříleli 4 branky a na časomíře s koncem zápasu svítilo pěkných 4-2. Do tolika však časomíra neumí..každý hráč Somy dal gól, takový David Kocián 9+5...
148)Občasná účast Radka Holuba(3+0) je v týmu Těchonína vždy znát.Doplatil na to dnes celek Petrovic, který se snažil stále útočit, ale víc gólů napadalo do jeho branky.
145)Od řízků a chlebíčků si odskočili hráči  Štítů a Horní Čermné. A ve vánoční atmosféře se i o body podělili. 

144)Bratři Pecháčkové dělali Sršňům z rychlých protiútoků problémy. Tomáš 3+1 a Robin 1+3. Snahu Rafanů ale převálcoval Martin Skalický(2+2) a tak neporazitelnost Sršňů ve 3.lize pokračuje.
143)První třetinu ovládla Luková. O vedení ale následně přišla po zlepšené hře Slámožroutů. Poklidná předvánoční atmosféra šla později trochu stranou.

143)Mladíci v týmu Klasu Nekoř už okoukali od svých starších spoluhráčů, jak se střílejí góly. Proti Cyklu toho  využili v praxi.
141)Islanders, při vší snaze,  neohrozil vítězné tažení Lazy Neckers za postupem do finálové čtyřky.V týmu  Lazy Neck. opět dominoval svojí technickou hrou Erik Borovička(2+2).
140)Sloni po nevydařeném vstupu do LHL nyní září a po dnešním vítězném zápase se Snakes vedou 2.ligu.Vedle dvou branek Romana Starého ml. se dařilo hokejbalistům, kteří  po konci své sezóny nazuli brusle. 
139)Útočné duo Filip Bartoš (1+4) s Jakubem Moravcem(4+0) byli hlavní postavy zápasu v němmž si Sokolové z Klášterce s přehledem poradili s lukavickými Orly.
138)Dominikovi´Jurečkovi to tam padalo! Nebýt jeho čtyř gólů v síti H.Třešňovce, tak by vítězství Jedlí nebylo tak jednoznačné.
137)Tygři si potvrdili, že bez základních kamenů sestavy, jako je M.Budina , M.Šauer apod. se proti nadupané Somě nedá hrát zcela vyrovnaný zápas.Soma kombinačně předčila soupeře a potvrdila svojí dosavadní suverenitu, když nejaktivnější byl dnes Michal Peška(2+3).
136)Na dvojbrankové vedení Bobrů reagovalo LDM obratem na 3-2. Pak zase začali kousat Bobři a třemi góly strhli vítězství na svoji stranu.
135)Hra i stav do půlky utkání vyrovnaný. Pak převaha Nugetu podtrhl Radek Valenta dvěma góly.Díky bravůrním zákrokům Tomáše Jansy už Těchonín neskóroval.
134)Do 32 minuty neměli střelci dobrou mušku. HT Zábřeh k výhře ale pak dotáhl , díky své rychlosti a zkušenostem třemi góly Tomáš Brablic. Další vychytanou nulou se proti Bystřeci blýskl Tomáš Dvořák.
133)Plný autobus přivezl z Rájce povolenou podporu hlasitých diváků. Sloni jim ale moc radosti nedopřáli a potvrdili své lepšící se výkony.
132)V dalším  sousedském derby předvedli úspěšnější vystoupení bojovní hráči Petrovic, kde se pomalu vrací do své dřívější formy Karel Moravec. Verměřovicím dal 2 góly.

131)První velké překvapení na úkor očekávaného finalisty LHL Heat Techu  předvedl po výborným výkonu celek Lazy Neckers. 
130)Cyklo přejelo Orly z Lukavice. Po delší zdravotní přestávce se vrátil Pepa Luka a s 1+1 přispěl k pohodové výhře.
129)Zápas Tomáše Bělky-  Za první 4 minuty  vstřelil dva góly a nasměroval Flyers k výhře.Na konci zápasu přidal ještě do sítě Slámožroutů svůj třetí gól.
128)Drama až do konce s málo góly a ten vítězný těsně před koncem vstřelil kapitán vítězné H.Čermné Miloš Šilar(2+0). OMB už mělo k bodu blízko....
127)V desáté minutě za stavu 0-0 měli Sokolové výhodu přesilovky 3-5. Ale dostali při ní dva góly , které nastartovaly Tygry a zvlášť útok Lukáš Musil(3+2), Rosťa Pilavka(5+5) a Ondra Dvořák(6+5). Morálka Sokolů poklesla, ale i tak měli dost šancí, které ovšem svou druhou nulou v řadě likvidoval gólman Tomáš Dvořák.
126)V rychlém, dramatickém a nelítostném souboji se gólmani postarali o fotbalový výsledek 2-1.  Úspěšnější byli Bobři, když u Lukové dnes mírně vázla kombinace, jindy bořící soupeřovy obrany.
125)Po deseti minutách vedl Nuget 3-0. Bojovníci z Petrovic ale nesložili zbraně, soustředili se na obranu a v brance se překonával Pavel Novák. A uhráli s favoritem skupiny přijatelný výsledek.
124)Dvě třetiny byli hráči Udánky rovnocenným protivníkem vyhranějším borcům z Lazy Neckers.Ti si poté s chutí zastříleli a dali 7 branek za sebou.
123)Dohrávané utkání 1.kola už neřešilo postupové ambice. Slonů bylo jen 7 a další se nechal vyloučit do konce utkání. Rafani zodpovědnou hrou vbyhráli. 
122)Hodně volnosti nechali hráči OMB svým  soupeřům z Jedlí a gólman Michal Maleček  sám nestíhal. Pepa Bartášek s pěti vstřelenými góly měl dnes svůj střelecký den.
121)Vedení vždy o jediný gól se zastavilo na konečné remíze. V Králíkách vyučení borci byli v týmu Štíty vidět a Tomáš Jakůbek 3x skóroval. Sršni s věkovým průměrem, který se blíží padesátce, ve svých mnoha šancí své zkušenosti nezužitkovali.

120)První a poslední gól zápasu vstřelili Snakes.Mezitím ale dostali od LDM 9 kusů, když Petrovi Stránskému vyšel hattrick.
119)Divoký výsledek, obraty ve vedení a nakonec šťastný konec pro Bystřec. K tradičním střelcům z rodu Hrdinů (Jirka 3+2)  se  dnes přidal aktivní  Martin Tomeš(2+2) .
 Za soupeře- Orly z Lukavice měl nejvíc K.B. Matouš Hrdina 2+1.
118)Vítek Brejša si po dlouhé době zase přijel zahrát. Dal 3 branky a pomohl Heat techu k odražení náporu na přední dvě pozice v tabulce proti snaživým  Islanders.
117)Průběžné vedení Rájce v průběhu dramatického průběhu zápasu Flyers otočil. Zaslouženou remízu ale v poslední chvíli Rájec vstřeleným gólem získal.
116)V konfrontaci s loňskou téměř špičkou LHL celek Verměřovic vůbec nezaostával. Nemít dnes Těchonín autora všech čtyřech branek a zvláště té vyrovnávající 15 sekund před koncem -Radka Holuba, kdovíjak by to dopadlo. Tomáš Krč ml v brance Verměřovic vychytal kromě svého snaživého otce hodně dalších šancí.
115)Klas si dovolil přijet na hladové Tygry v devíti hráčích. Dokud mohli a ještě neodstoupil zraněný Milan Hubálek, tak hráli vyrovnanou partii.  Pak střelec Tygrů Michal Budina (2+5),který dosud v tomto ročníku LHL nikomu  na gól nepřihrál, přišel na to , že umí góly i připravovat. 
114) Proti začátku sezóny se kvalita Slonů zvyšuje, což potvrdili solidní hrou a výhrou nad LDM.

113)Žhaví kandidáti na postup si to rozdali hned na začátku své skupiny 1B. Nuget po mírné herní převaze přestřílel Heat tech.
112)Soma toho svému béčku moc nedovolila a rovnoměrně si její všichni hráči rozdělili od 1 do 4 kan.body. HT Zábřeh dostal dvanáctku.

111)"Ital" Martin Zítek chtěl připojit k oslavě svých 54 narozenin v brance H.Třešňovce dobrý výsledek. Sršni byli proti .Nejvíc  Libor Paclík(2+2) svými dělovkami od modré.
110)Snakes to měl dnes bez hvězdných posil těžké.Sice srovnal dvojgólové manko, ale Luková zápas do vítězného konce dotáhlůa svým důrazem. 
109)Pouhých osm válečníků Shooting Stars Štíty nasázelo ve velkém derby svým soupeřům AHC CHcíplí koně Jedlí osm gólů.
108) Tak Rafani budou asi ve 3.lize pořádně kousat. Navíc, když gólman Pavel Faltus nepustí žádný puk do své branky, Přesvědčíl se o tom tým OMB. 
        https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/omb-rafani-0-4-zapas-lhl-1-12-2023

107)Kouzlo začarované branky Rájce vyprchalo a Slámožrouti potvrdili , že jako dosud jediní soupeři na Rájec umí.

106)José Pávek,kmenový gólman H.Čermné zkusil posílit tým v hráčském dresu. Ale nevyšlo to . H.Třešňovec, který je nyní rozehraný soupeře v klidu přehrál.
105)Už začíná být jasné, co je základ úspěšného tažení nováčka soutěže-SK Žraloci Rájec.Gólman Jiří Krňávek nedostal ve svých 7 zápasech nikdy víc než 2 góly! Ani od zkušených Bobrů.
104)Na poslední utkání v 1 kole soutěže se sešli hráči Jedlí v silné sestavě a kapitán Petr Minář(1+2) dovedl svůj tým k výhře i přes houževnatý odpor H.Třešňovce .
103)Na poslední pokus to konečně ve 2.lize dopadlo pro Flyers a odváží první výhru. Vedení 2-0 po první třetině Bystřec neudržela.
102)Dobře rozjetý zápas nakonec Luková prohrála. Orlové postupně navyšovali rychlost a důraz. S pomocí svých diváků postupvý cíl splnili.
101)Konfrontace Těchonína s postupujícím týmem z nižší ligy ukázala, že rozdíl kvalit není pozorovatelný. Tým z Udánek předvedl rychlý, bojovný výkon, ale na zkušeného soupeře to těsně nestačilo.
100)Po pomalejším startu v derby Horních byl Třešňovec silnější a produktivnější tým než Čermná. 
99)OMB zkraje tahalo za kratší konec. Pak se do toho vložil Richard Vaníček (2+1) a hráči Štítů měli po radosti.
98)První utkání druhé části LHL svedlo k sousedskému derby týmy od pastvinské přehrady. Klas Nekoř asi myslel na víc, ale Sokolové z Kláíšterce byli o gól lepší.
97)David Langr a Petr Schon zatížili konto Flyers po čtyřech gólech . Lazy Neckers sice nejdřív gól dostal, ale pak ovládl zápas.
96)Vzájemný přímý souboj o vítězství ve druhé lize zvládli lépe hráči HT Zábřeh, když dali ve vyrovnaném, svižném utkání vítěznou branku v poslední minutě.
95)Robin Pecháček si koupil před zápasem novou hokejku a jak už to bývá tradicí v LHL, tak s ní nastřílel hned hattrick.Rafanům pomohl k výhře nad Lukovou. Ta si to ještě rozdá v přímém souboji o postup s Lukavicí.   https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/lukova-rafani-6-8-zapas-lhl-24-11-2023


94) S příchodem zimy odchází rychlost a přesnost ze hry Sršňů. Toho využil celek Verměřovic .Lukáš Pražák(2+1) poslal Sršně prohrou na samé dno tabulky 3 ligy.
93)K hokeji se vrací Jakub Nakládal! Po Finsku,NHL,KHL získal smlouvu i v LHL v týmu Snakes. V extralize sice získal ocenění nejlepšího obránce, ale tady tvoří útočné duo s dalším bývalým reprezentantem(fotbalu) Kamilem Vackem. Na jejich spolupráci se zastavila dnes neporazitelnost Slámožroutů.
92)Zaváhání managementu Tygrů, ze kterého vyvodí vedení jistě personální změny, celý tým rozhodilo. Ve vypůjčených dresech měli pomalý rozjezd a Sokolové, kteří vlétli do utkání bez bázně, toho využili. Zkušení Tygři v půlce utkání zpřesnili hru, vyrovnali stav a nakonec těsně vyhráli. V pěkném zápase množství šancí na obou stranách likvidovali gólmani Vojta Přikryl a David Skalický.
91)I ve slátané sestavě získali Bobři dvěma vstřelenými góly v posledních 2 minutách první výhru. Do bývalé střelecké formy se vrátil kanonýr Michal Hubina a hattrickem nachytal favorizované Cyklo.
90) K první ztrátě bodů  HT Zábřeh pomohl celku Lazy Neckers gólman GMŠ .Spolu se střelcem dvou branek Erikem Borovičkou a dobrým kolektivním výkonem zajistili výhru.
89) K první výhře Slonů pomohl gólman Vašek Kubín a málo důrazná hra Sršňů. Ti si proti slušné sestavě Slonů a asistentovi 4 gólů Pepovi Kuběnkovi  něvěděli rady.
88)I přes zlepšenou hru týmu z Jedlí potvrdil favorit -SK Rájec své dosavadní výsledky a přidal další výhru. Jakub Lang (2+1) byl u všech vstřelených gólů.
87)Oba týmy využily svých fotbalových posil. Pardubický Kamil Vacek se dvěma KB ale zaostal za štíteckým obojživekem Jardou Šponarem(4+2). Ten si s Marcelem Marešem (3+3) udělali střelnici.
86)Verměřovický vedoucí zjistil před odjezdem, že nemá hráče.....
85)Ostrované posílili kádr a petrovičtí se první třetinu nestačili otáčet.Třígólové vedení ale Islanders neudržel a hbití hráči Petrovic nastřílel čerstvému otci Tomáši Krčovi ml. pět kusů. Už se málem se  svými diváky radovali  z výhry,ale  soupeř ještě po zásluze vyrovnal.
84)Drtivý tlak Bystřece v poslední čtvrthodině přinesl do sítě Bobrů šest branek. Bobři tak na své první vítězstvím musí čekat do dalších bojů. Aktivní byli Jirka (4+0), Honza ml(3+3),Jakub(2+2) i další Hrdinové.
83)Luboš Martinec v brance Slámožroutů vychytal nulu, ale zas tak moc práce s útoky OMB neměl. Obrana OMB nestíhala hlavně Oldřicha Krejsu(3+4) a tak dostala desítku.
82)Suverénní postavení ve 3.lize Udánky potvrdily pohodovou výhrou nad Orly z Lukavice. Dnes si vzal taktovku hry obránce Honza Coufal (2+3).
81)Snaha u Tygrů byla, ale na soustředěný Nuget to nestačilo. Osm kusů v Tygří kleci už dávno nebylo. Nuget herně táhl Marek Viktorin(2+3) a v koncovce Denis Blecha čtyřmi zásahy.
82)Body na rozdávání má Horní Čermná a tak Jedlí obdarovala . Výhra je pro Jedlí vůbec prvním bodovým ziskem a zasloužená, díky vetší bojovnosti.

81)Tomášové- Řehák za Cyklo i  Dvořák za HT Zábřeh se činili a tak branek moc nepadalo. Vedle Somy už zůstává HT poslední tým bez ztráty jediného bodu a těší se na střetnutí s celky z 1.ligy.
80)Se vztyčenou hlavou odcházel ze zápasu se Somou Klas.Proti velkému favoritovi hráli bez respektu. Desítku nedostali a tři góly si dali...
79)Zkušení hráči Lazy Neckers si pohlídali vývoj utkání a to i přes snahu bojovných Petrovic.
78)Asi výborná fyzická kondice rozhodla o výhře Lukové. Ve druhé půli utkání přestřílela bojovníky z Verměřovic.
77)Rájec ještě posílil kádr o bývalého hráče Nugetu Dominika Hapalu a vyprovodil v poledním duelu Snakes dvojciferným přídělem. Kouč Snakes asi něco tušil a dal přednost doma přídělu svatomartinské husy. Nejvíc bodů Rájce posbírali Martin Štaimach 4+1 a Michal Lang 2+5.
76)Techničtější hráči LDM měli proti oslabeným Rafanům stálou územní převahu. Jistotu výhry potvrdil dvěma pohotovými góly Jirka Pávíček.  

75)Na ledě sice Heat tech vyhrál, ale po závěrečném hvizdu a nahlédnutím do zápisu se o 14 KB podělilo šest hráčů UOH.Podle pravidl mohou být nejvýše 3.  S povoleným brankářem tak Aloha  s Těchonínem  potrénovala.
74)Dokud měli Sokolové sílu a chuť létat, tak to nebylo tak špatné. Trvalo to do půlky utkání a pak dominoval Nuget. Jmenovitě jeho stálí ostrostřelci -Denis  Blecha a Martin  Malý(3+4) hatrickem a všichni ostatní nějakým  KB. 
73)Od začátku prestižního derby měl Islanders víc ze hry. I přes drobné a potrestané zaváhání rozehrávky gólmana Tomáše Krče ml. Bobři na body dnes neměli.
72)Sloni měli v průběhu zápasu nakročeno i k vytouženému prvnímu vítězství. Zkušení hráči LDM v čele s obranným štítem Tomášem Vavřinou(1+2) však srovnali a být zápas o vteřinu delší, tak mohli vyhrát.
71)Gólman José Pávek si připsal další vychytanou nulu. Je ale nutno poznamenat, že ho útočníci OMB moc neprověřili. U všech vstřelených gólů H.Čermné byl Martin Doskočil ml.
70)Klas měl zápas pod kontrolou.Rychlé tříbrankové vedení potvrdil v závěrečných 10 minutách do sítě Těchonína dašími třemi góly.
68)Dva rychlé góly naladily petrovické diváky na hody.Bylo to však z jejich strany v 7 minutě všechno. Flyers hned vyrovnal a gólmani už nic nepustili.
67)Nebýt vyrovnávajícího gólu Cykla v 59 minutě, tak mohl být autor všech čtyřech branek Bystřece Jirka Hrdina oslavován.
66)Poklidné dvojbrankové vedení týmu Jedlí trvalo proti taky, dosud nebodujícím Štítům do 50minuty. Pak ale přišel v dalším ze sousedských derby utkání zásadní zvrat a Radim Harapát s Václavem Vágnerem zařídili obrat.
65)Rájec dosud stále jen vítězil a Slámožrouti ztratili jen jediný bod.Souboj o vítězství ve 4.lize ale hlavně díky rozdílovému hráči  Ondřejovi Müllerovi(6+0) dopadl pro SŽ Kunvald.
64)Na dobrou fomu týmu Udánky  doplatili po nedůrazné hře Sršni. Pavel Brettschneider zase začíná střílet hattricky.
63 a 69) Rušení zápasů těsně před termínem ...
62)Zvučná soupiska Lazy Neckers nenahnala Ostrovanům strach. Otočili vývoj utkání ve svcůj prospěch díky Davidovi Doležalovi(3+2), který byl u všeho.
61) O vedení se lukavičtí Orlové s Rafany stále  přetahovali.V dramatickém závěru rozhodli zkušení Rafani dvěma góly.
https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/orel-lukavice-rafani-5-4-zapas-lhl-3-11-2023
60)Po vyrovnané první půli utkání vyjádřili Snakes převahu i brankově. I bez ,dosud nepoužité posily Jakuba Nakládala, to v derby na OMB stačilo.
59)Jiří Kacálek dal Heat techu tři góly, ale to bylo málo. Tři v první třetině, pět v půlce a celkem 8 branek do sítě Sokolů z Klášterce nastřílel Patrik Ondráček.
58)Českotřebovské LDM odkoukalo v předzápase vítěznouu hru ČT Kohoutů a podobným výsledkem, jako oni, porazilo Udánky, pro které je to první ztráta bodů.
57)Pravidelně narůstající skóre ve prospěch Tygrů jen potvrdilo předpoklad, že to bude mít Klas Nekoř těžké. A když se opět přidá ke střelcům hattrickem René Andrle, tak soupeř nemá šanci.
56)Na konci druhé třetiny to vypadalo, že žádný gól nepadne. Tomáš Pleskot za   Flyers ale střelou z půlky jeden gól Bobrům dal. Ti ale v samém závěru srovnali a tak si na první výhru musejí ještě oba týmy počkat.
55)Vedení 4-1 v půli utkání uspalo favorizovaný Nuget  a Těchonín se chytil nabídnuté šance, Radek Fišer st. po 107 zápasech v LHL vstřelil svůj premierový g[ól a bylo se málem čemu divit. Denis Blecha (1+3) však v poslední minutě těsnou výhru Nugetu zajistil.
54)V závěru zápasu se schylovalo k překvapení, když Bystřec stáhla na 5-4. Zkušenost zábřežských HT ale slavila úspěch.
53)Bojovníci ze Štítů stále stahovali těsný náskok Horní Čermné. Radim Harapát 3x. H.Čermná vedení zaslouženě ubránila do konce.
52)Pepa Kuběnka(2+1) se sice snaží Sloní formu vrátit do starých časů, ale Verměřovice neměli pochopení. Nejvíc Vladimír Formánek , který k výhře přispěl třemi góly.
51)Kuriózním vlastním gólem pomohli hráči z Petrovic ve vyrovnaném zápase Cyklu ke dvěma bodům. 
50)Ve dvanácté minutě už dovršil Petr Novák hattrick a jistým gólmanským výkonem Jirky Krňávka už bylo vlastně o porážce H.Třešňovce  rozhodnuto. Nováček má další výhrou nakročeno do vyšších lig. 
49)Dosud oba týmy nebodovaly. Lazy Neckers předvedl jistější výkon a snaživé Bobry gólově přehrál.
48)Tradičně slabší závěr utkání dopadl nakonec pro Sršně ziskem dvou bodů. Rafani měli i na srovnání ,ale Tomáš Krč v brance vítězů to nedopustil.
       https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/rafani-srsni-4-5-zapas-lhl-27-10-2023
47)Široký kádr Klasu Nekoř dovolil nasadit do derby s Kláštercem šest, v této sezóně, nových hráčů. 14 hráčů pak zúročilo více sil i výsledkově.
46)Od druhé třetiny se začalo skóre zvyšovat ve prospěch Verměřovic Nejvíc branek do sítě LDM nastřílel  Lukáš Pražák(4+0).

45)Porovnání sil dvou největších favoritů vyznělo pro Somu, která má silný a vyrovnanější kádr, který předvedl rychlejší hru. Vyšší věkový průměr  Tygrů může být  omluvou. 
44)Vynucené doplnění kádru Heat Techu nepomohlo. Nuget se třemi útočnými formacemi v rychlém utkání měl navrch.
43)Prořídlá soupiska Lazy Neckers a úvod utkání ještě nenaznačoval porážku od Bystřece. Hrdinům to ale střílelo (Jakub 3+0) a zodpovědnou hrou berou oba body.
42)Nebýt výborného výkonu Tomáše Doležala v brance Štítů, tak to mohl být debakl. Tomáš Maixner (3+1) pomohl SK Rájec k další jasné výhře a ovládnutí tabulky 4.ligy.. 
41)S oslabeným kádrem dnes na soupeře H.Třešňovec nestačil. Chuť do hry hráčů Snakes a důraz v koncovce znamená cenné body.
40)Vedení 3-0 Sršně ukolébalo a zarputilá Luková stáhla na 3-3. Skóre stáhla na konečnou remízu ještě dvakrát.Oba týmy v důrazném zápase táhli kapitáni Martin Skalický (2+2) a Michal Štefl (2+1)
39)V předzápase shlédli hráči Slámožroutů a H.Čermné remízu 3-3 mezi juniorskými Orly La a Znojma.Ve svém vzájemném zápase, sice v mírnějším tempu, výsledek zopakovali.
38)Po čase mohou opět hráči OMB věnovat sobotní večer oslavě vítězství. Příšlo v zápase s Jedlím až gólem v poslední minutě a následně potvrzením do prázdné branky.
37)V zápase vyrovnaných týmů, které oba sahaly na výhru, se nakonec Cyklo s Flyers rozešly dělbou bodů. Pavel Jirků (3+1) i po padesátce stále dokazuje své střelecké schopnosti.
36)HT Zábřeh začal ve svižném tempu a vytvořil si slibný gólový náskok.Hráči Petrovic ale nesložili zbraně a dotáhli skóre k příjemnějšímu stavu.
35)Co je týmu LDM platné vedení 0-3 po devíti minutách hry, když pak od druhé třetiny nasází létajíci Orli z Lukavice 6 branek?
34)Gólman Somy se zahřál až na konci utkání a Ondra Šolc v bráně Těchonína  už byl z neustálých šancí Somy pěkně unavený. Mladý Lukáš Zeman s Michalem Peškou se trefili každý 5x a Dušan Bařica ovládl po třech zápasech s 12 asistencemi kanadské bodování.Jak by Soma obstála v okresním,nebo krajském přeboru se ale nikdy nedozvíme. V LHL důstojné soupeře bude nadále hledat jak jehlu v kupce sena.
33)Přes snahu širokého kádru Klasu jim Martin Kaňák radost z gólu nedopřál. Na druhé straně Nuget rozhodl o výsledku už v první třetině. 

32)Devět hráčů si zapsalo KB a sedm úspěšných střelců, to je bilance Slámožroutů ve vítězném zápase se Štíty.
31)Hráči Jedlí se dnes věnovali jiným zálibám...
30)Vyrovnaný zápas rozhodli bojovní hráči Udánek s velkým přispěním Jana Coufala (2+2) v závěru, kdy Sloni polevili.
29)Dvojbrankové manko otočil třemi gólovými asistencemi pro Flyers Milan Hejč st. Osm hráčů Islanders ale opět přesně zabralo.
28)Návrat střelecké formy Ondry Veselého je tady.Za necelou půlhodinu hry bilance 3+2 a pak navíc ještě dva kusy. OMB na útočnousílu H.Třešňovce nenašel odpověď.
27)Dobře rozehraný zápas v sousedském derby Rafani prohospodařili.Na góly bratrů Pecháčků odpověděl ještě loňský Rafan, nyní už v dresu Verměřovic-Jirka Sklenář dvěma góly. Mladý Michal Klouček zajistil pohotovou brankou v závěru  pro Verm. výhru. Odveta se koná hned v sobotu,ale na fotbalovém hřišti.
26)Ani dvojbrankové vedení Horní Čermné nestačilo k zastavení vítězného tažení nováčka v LHL , týmu SK Rájec.

25)Další dva týmy elitní čtyřky LHL svedly, podobně jako Soma s Nugetem, výborný a rychlý zápas. Navíc bez jediného vyloučení. Pohledné kombinační akce Tygrů se střídaly s rychlými protiútoky Heat tech(David Bednář 2+1). U vítězných Tygrů těžil Ondra Dospěl(3+2) ze souhry Rosti Pilavky s Michalem Budinou.
24)Rozdílovým hráčem utkání byl petrovický Petr Masopust (2+1).Karel Moravec taky přidal dva góly a na nejtěsnější výhru proti kousajícím  Bobrům to stačilo.
23)Poslední do letošní LHL vstoupil i Nuget. A hned Soma, která ještě posílila kádr. Na obou stranách s borci se zkušenostmi z vyšších soutěží se hrál rychlý,velmi kvalitní zápas. Po drtivém nástupu Somy a jejím vedení 0-2 v 7.minutě se Nuget zatáhl do obrany a těžil z náhodných protiútoků.Začátkem poslední třetiny a remízovém stavu zase Soma zvýšila otáčky. Prosadil se Daniel Hroch,který po šesti letech druhé ligy  vyměnil v 28 letech dres šumperských draků za modrý dres SOMY.
22)Oba gólmani po dobrém výkonu pustili jen po jediné brance. Sloni se tak s Lukovou rozešli s fotbalovou remízou.
21)Podle očekávání šlo o boj o každý puk. Lepší koncovku předvedl Těchonín , terý o jeden gól Sokoly z Klášterce přestřílel.
20)Na celek Lazy Neckers platil třígólový střelec Cykla Míra Šembera.
19)Po klidném začátku LHL se už mírně přiostřila hra. Islanders doplatili na zbytečné vyloučení do konce zápasu a zranění. Proti sedmi soupeřům už měli průběh skóre hráči Bystřece pod kontrolou.
18)Předsezónní přestupová bomba přinesla Sršňům první ovoce. Filip Gremlica pěti góly dal základ k výhře nad oslabenými Orly z Lukavice.
17)Do 43 minuty drželi Rafani nerozhodný stav. Třígóloví střelci Udánek Pavel Brettschneider s Honzou Coufalem ale rozhodli.       
https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/udanky-rafani-6-2-zapas-lhl-6-10-2023
16)Omlazená sestava Slámožroutů platila svou rychlostí na Horní Třešňovec.Dlouho gólově vyrovnané utkání ve 3.třetině H.T. už neudržel. 
15)Nováček v LHL zvládl své první vystoupení a díky výpadku ve hře hráčů OMB si v za posledních 200 vteřinách třemi góly zajistil výhru. Pochválit za výborné výkony nutno oba gólmany . V brance Rájce Jirku Krňávka i Michala Malečka, který vychytal mnoho kiksů obrany OMB.
14)HT Zábřeh opět ve druhé lize naděloval. Skvělou střeleckou formu předvedl Jirka Poles, který dal za úvodních 14 minut do sítě Flyers čtyři góly. 

13)Těchonín nastoupil s velkým respektem, ale byl téměř celé utkání důstojným soupeřem. V závěru utkání mu však došel dech a od Tygrů inkasoval čtyři rychlé branky.. Nejaktivnější byl Rosťa Pilavka s 2+3.
12)Nedůrazní Sršni nechali hráčům LDM hodně volnosti a ti toho dokázali využít. Martin Kuda 3x. Spolehlivý výkon Máry Hejče v brancer LDM byl dalším dílem zasloužené výhry LDM. 
11)Z Orla Lukavice se pomalu stává postrach třetí ligy.I přes snaživý odpor Verměřovic měl víc ze hry a už tak má dvě výhry.
10)Někteří hráči Nekoře byli poprvé na ledě a tak měl Klas problémy s několika rychlíky z Heat techu. Zvlášť Patrik Ondráček, autor tří branek, byl k nedostižení.
9)Na prestižní sousedské derby si opět diváci našli cestu.Výborné výkony obou gólmanů moc branek ale nepřinesly.Tentokrát se Bystřec musela před Petrovicemi sklonit.
8)Takový příděl asi Chcíplí koně od Slámožroutů  nečekali. Kunvald měl, na rozdíl od Jedlí, šest střelců branek.
7)Ani dva góly v závěrečném finiši už Lukové nestačily k zisku bodů proti bojovnému celku Udánky.
6)Už v 17 minutě uzavřel celkové zápasové skóre vítězným gólem celek Islanders.Tento nový název týmu patří většinou hráčům bývalého Forezu. V premiéře proti Cyklu je to cenná výhra.
5)Hráči Štítů se sice radovali z těsné výhry,ale jen do té doby, neź si kapitán H.Třešňovce prověřil zápis. 
4)Prořídlé sestavy obou týmů neubraly zápasu na dramatičnosti. O výsledku rozhodla až třetí třetina. Dolnočermenský Petr Koudela dokonal svůj hattrick a Snakes zradila koncovka.
3)Sokolové si oddechli, že už to mají za sebou. Do 20 minuty ale drželi, hlavně díky Tomášovi Řehákovi v brance, stav 0-0. Pak se očekávaný útočný brankostroj ale rozjel a Soma nasázela 13 branek. Nejvíc KB nasbíral Jan Kobza(3+4).  Pro Sokoly škoda, že z "dovolených" deseti samostatných nájezdů a to i ve třech hráčích, překonali Petra Misiorze až v poslední minutě. 
2)Tři hattricky nasázeli Orlové z Lukavice . Honza Šturmík, Franta Vencl a nepolapitelný Lukáš Holeček(3+5) připravili Slonům nečekaný vstup do soutěže.
1)  Speciální letní gólmanská příprava sklidila úspěch hned v prvním utkání, to když Tomáš Dvořák uhájil pro tým HT Zábřeh nulové konto. V druhé brance Bobr Lukáš Koop vydržel s nulou až do půlky zápasu.Jirka Poles (3+1) pak našel konečně recept na góly.

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 604 872 778 e-mail: zs@tslan.cz

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí

Doba provozu haly

src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">