LHL

Jubilejní 20 ročník LHL :

LHL 23-24 statistiky....zde

 

soutěžní řád..........zde

94) S příchodem zimy odchází rychlost a přesnost ze hry Sršňů. Toho využil celek Verměřovic .Lukáš Pražák(2+1) poslal Sršně prohrou na samé dno tabulky 3 ligy.
93)K hokeji se vrací Jakub Nakládal! Po Finsku,NHL,KHL získal smlouvu i v LHL v týmu Snakes. V extralize sice získal ocenění nejlepšího obránce, ale tady tvoří útočné duo s dalším bývalým reprezentantem(fotbalu) Kamilem Vackem. Na jejich spolupráci se zastavila dnes neporazitelnost Slámožroutů.
92)Zaváhání managementu Tygrů, ze kterého vyvodí vedení jistě personální změny, celý tým rozhodilo. Ve vypůjčených dresech měli pomalý rozjezd a Sokolové, kteří vlétli do utkání bez bázně, toho využili. Zkušení Tygři v půlce utkání zpřesnili hru, vyrovnali stav a nakonec těsně vyhráli. V pěkném zápase množství šancí na obou stranách likvidovali gólmani Vojta Přikryl a David Skalický.
91)I ve slátané sestavě získali Bobři dvěma vstřelenými góly v posledních 2 minutách první výhru. Do bývalé střelecké formy se vrátil kanonýr Michal Hubina a hattrickem nachytal favorizované Cyklo.
90) K první ztrátě bodů  HT Zábřeh pomohl celku Lazy Neckers gólman GMŠ .Spolu se střelcem dvou branek Erikem Borovičkou a dobrým kolektivním výkonem zajistili výhru.
89) K první výhře Slonů pomohl gólman Vašek Kubín a málo důrazná hra Sršňů. Ti si proti slušné sestavě Slonů a asistentovi 4 gólů Pepovi Kuběnkovi  něvěděli rady.
88)I přes zlepšenou hru týmu z Jedlí potvrdil favorit -SK Rájec své dosavadní výsledky a přidal další výhru. Jakub Lang (2+1) byl u všech vstřelených gólů.
87)Oba týmy využily svých fotbalových posil. Pardubický Kamil Vacek se dvěma KB ale zaostal za štíteckým obojživekem Jardou Šponarem(4+2). Ten si s Marcelem Marešem (3+3) udělali střelnici.
86)Verměřovický vedoucí zjistil před odjezdem, že nemá hráče.....
85)Ostrované posílili kádr a petrovičtí se první třetinu nestačili otáčet.Třígólové vedení ale Islanders neudržel a hbití hráči Petrovic nastřílel čerstvému otci Tomáši Krčovi ml. pět kusů. Už se málem se  svými diváky radovali  z výhry,ale  soupeř ještě po zásluze vyrovnal.
84)Drtivý tlak Bystřece v poslední čtvrthodině přinesl do sítě Bobrů šest branek. Bobři tak na své první vítězstvím musí čekat do dalších bojů. Aktivní byli Jirka (4+0), Honza ml(3+3),Jakub(2+2) i další Hrdinové.
83)Luboš Martinec v brance Slámožroutů vychytal nulu, ale zas tak moc práce s útoky OMB neměl. Obrana OMB nestíhala hlavně Oldřicha Krejsu(3+4) a tak dostala desítku.
82)Suverénní postavení ve 3.lize Udánky potvrdily pohodovou výhrou nad Orly z Lukavice. Dnes si vzal taktovku hry obránce Honza Coufal (2+3).
81)Snaha u Tygrů byla, ale na soustředěný Nuget to nestačilo. Osm kusů v Tygří kleci už dávno nebylo. Nuget herně táhl Marek Viktorin(2+3) a v koncovce Denis Blecha čtyřmi zásahy.
82)Body na rozdávání má Horní Čermná a tak Jedlí obdarovala . Výhra je pro Jedlí vůbec prvním bodovým ziskem a zasloužená, díky vetší bojovnosti.

81)Tomášové- Řehák za Cyklo i  Dvořák za HT Zábřeh se činili a tak branek moc nepadalo. Vedle Somy už zůstává HT poslední tým bez ztráty jediného bodu a těší se na střetnutí s celky z 1.ligy.
80)Se vztyčenou hlavou odcházel ze zápasu se Somou Klas.Proti velkému favoritovi hráli bez respektu. Desítku nedostali a tři góly si dali...
79)Zkušení hráči Lazy Neckers si pohlídali vývoj utkání a to i přes snahu bojovných Petrovic.
78)Asi výborná fyzická kondice rozhodla o výhře Lukové. Ve druhé půli utkání přestřílela bojovníky z Verměřovic.
77)Rájec ještě posílil kádr o bývalého hráče Nugetu Dominika Hapalu a vyprovodil v poledním duelu Snakes dvojciferným přídělem. Kouč Snakes asi něco tušil a dal přednost doma přídělu svatomartinské husy. Nejvíc bodů Rájce posbírali Martin Štaimach 4+1 a Michal Lang 2+5.
76)Techničtější hráči LDM měli proti oslabeným Rafanům stálou územní převahu. Jistotu výhry potvrdil dvěma pohotovými góly Jirka Pávíček.  

75)Na ledě sice Heat tech vyhrál, ale po závěrečném hvizdu a nahlédnutím do zápisu se o 14 KB podělilo šest hráčů UOH.Podle pravidl mohou být nejvýše 3.  S povoleným brankářem tak Aloha  s Těchonínem  potrénovala.
74)Dokud měli Sokolové sílu a chuť létat, tak to nebylo tak špatné. Trvalo to do půlky utkání a pak dominoval Nuget. Jmenovitě jeho stálí ostrostřelci -Denis  Blecha a Martin  Malý(3+4) hatrickem a všichni ostatní nějakým  KB. 
73)Od začátku prestižního derby měl Islanders víc ze hry. I přes drobné a potrestané zaváhání rozehrávky gólmana Tomáše Krče ml. Bobři na body dnes neměli.
72)Sloni měli v průběhu zápasu nakročeno i k vytouženému prvnímu vítězství. Zkušení hráči LDM v čele s obranným štítem Tomášem Vavřinou(1+2) však srovnali a být zápas o vteřinu delší, tak mohli vyhrát.
71)Gólman José Pávek si připsal další vychytanou nulu. Je ale nutno poznamenat, že ho útočníci OMB moc neprověřili. U všech vstřelených gólů H.Čermné byl Martin Doskočil ml.
70)Klas měl zápas pod kontrolou.Rychlé tříbrankové vedení potvrdil v závěrečných 10 minutách do sítě Těchonína dašími třemi góly.
68)Dva rychlé góly naladily petrovické diváky na hody.Bylo to však z jejich strany v 7 minutě všechno. Flyers hned vyrovnal a gólmani už nic nepustili.
67)Nebýt vyrovnávajícího gólu Cykla v 59 minutě, tak mohl být autor všech čtyřech branek Bystřece Jirka Hrdina oslavován.
66)Poklidné dvojbrankové vedení týmu Jedlí trvalo proti taky, dosud nebodujícím Štítům do 50minuty. Pak ale přišel v dalším ze sousedských derby utkání zásadní zvrat a Radim Harapát s Václavem Vágnerem zařídili obrat.
65)Rájec dosud stále jen vítězil a Slámožrouti ztratili jen jediný bod.Souboj o vítězství ve 4.lize ale hlavně díky rozdílovému hráči  Ondřejovi Müllerovi(6+0) dopadl pro SŽ Kunvald.
64)Na dobrou fomu týmu Udánky  doplatili po nedůrazné hře Sršni. Pavel Brettschneider zase začíná střílet hattricky.
63 a 69) Rušení zápasů těsně před termínem ...
62)Zvučná soupiska Lazy Neckers nenahnala Ostrovanům strach. Otočili vývoj utkání ve svcůj prospěch díky Davidovi Doležalovi(3+2), který byl u všeho.
61) O vedení se lukavičtí Orlové s Rafany stále  přetahovali.V dramatickém závěru rozhodli zkušení Rafani dvěma góly.
https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/orel-lukavice-rafani-5-4-zapas-lhl-3-11-2023
60)Po vyrovnané první půli utkání vyjádřili Snakes převahu i brankově. I bez ,dosud nepoužité posily Jakuba Nakládala, to v derby na OMB stačilo.
59)Jiří Kacálek dal Heat techu tři góly, ale to bylo málo. Tři v první třetině, pět v půlce a celkem 8 branek do sítě Sokolů z Klášterce nastřílel Patrik Ondráček.
58)Českotřebovské LDM odkoukalo v předzápase vítěznouu hru ČT Kohoutů a podobným výsledkem, jako oni, porazilo Udánky, pro které je to první ztráta bodů.
57)Pravidelně narůstající skóre ve prospěch Tygrů jen potvrdilo předpoklad, že to bude mít Klas Nekoř těžké. A když se opět přidá ke střelcům hattrickem René Andrle, tak soupeř nemá šanci.
56)Na konci druhé třetiny to vypadalo, že žádný gól nepadne. Tomáš Pleskot za   Flyers ale střelou z půlky jeden gól Bobrům dal. Ti ale v samém závěru srovnali a tak si na první výhru musejí ještě oba týmy počkat.
55)Vedení 4-1 v půli utkání uspalo favorizovaný Nuget  a Těchonín se chytil nabídnuté šance, Radek Fišer st. po 107 zápasech v LHL vstřelil svůj premierový g[ól a bylo se málem čemu divit. Denis Blecha (1+3) však v poslední minutě těsnou výhru Nugetu zajistil.
54)V závěru zápasu se schylovalo k překvapení, když Bystřec stáhla na 5-4. Zkušenost zábřežských HT ale slavila úspěch.
53)Bojovníci ze Štítů stále stahovali těsný náskok Horní Čermné. Radim Harapát 3x. H.Čermná vedení zaslouženě ubránila do konce.
52)Pepa Kuběnka(2+1) se sice snaží Sloní formu vrátit do starých časů, ale Verměřovice neměli pochopení. Nejvíc Vladimír Formánek , který k výhře přispěl třemi góly.
51)Kuriózním vlastním gólem pomohli hráči z Petrovic ve vyrovnaném zápase Cyklu ke dvěma bodům. 
50)Ve dvanácté minutě už dovršil Petr Novák hattrick a jistým gólmanským výkonem Jirky Krňávka už bylo vlastně o porážce H.Třešňovce  rozhodnuto. Nováček má další výhrou nakročeno do vyšších lig. 
49)Dosud oba týmy nebodovaly. Lazy Neckers předvedl jistější výkon a snaživé Bobry gólově přehrál.
48)Tradičně slabší závěr utkání dopadl nakonec pro Sršně ziskem dvou bodů. Rafani měli i na srovnání ,ale Tomáš Krč v brance vítězů to nedopustil.
       https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/rafani-srsni-4-5-zapas-lhl-27-10-2023
47)Široký kádr Klasu Nekoř dovolil nasadit do derby s Kláštercem šest, v této sezóně, nových hráčů. 14 hráčů pak zúročilo více sil i výsledkově.
46)Od druhé třetiny se začalo skóre zvyšovat ve prospěch Verměřovic Nejvíc branek do sítě LDM nastřílel  Lukáš Pražák(4+0).

45)Porovnání sil dvou největších favoritů vyznělo pro Somu, která má silný a vyrovnanější kádr, který předvedl rychlejší hru. Vyšší věkový průměr  Tygrů může být  omluvou. 
44)Vynucené doplnění kádru Heat Techu nepomohlo. Nuget se třemi útočnými formacemi v rychlém utkání měl navrch.
43)Prořídlá soupiska Lazy Neckers a úvod utkání ještě nenaznačoval porážku od Bystřece. Hrdinům to ale střílelo (Jakub 3+0) a zodpovědnou hrou berou oba body.
42)Nebýt výborného výkonu Tomáše Doležala v brance Štítů, tak to mohl být debakl. Tomáš Maixner (3+1) pomohl SK Rájec k další jasné výhře a ovládnutí tabulky 4.ligy.. 
41)S oslabeným kádrem dnes na soupeře H.Třešňovec nestačil. Chuť do hry hráčů Snakes a důraz v koncovce znamená cenné body.
40)Vedení 3-0 Sršně ukolébalo a zarputilá Luková stáhla na 3-3. Skóre stáhla na konečnou remízu ještě dvakrát.Oba týmy v důrazném zápase táhli kapitáni Martin Skalický (2+2) a Michal Štefl (2+1)
39)V předzápase shlédli hráči Slámožroutů a H.Čermné remízu 3-3 mezi juniorskými Orly La a Znojma.Ve svém vzájemném zápase, sice v mírnějším tempu, výsledek zopakovali.
38)Po čase mohou opět hráči OMB věnovat sobotní večer oslavě vítězství. Příšlo v zápase s Jedlím až gólem v poslední minutě a následně potvrzením do prázdné branky.
37)V zápase vyrovnaných týmů, které oba sahaly na výhru, se nakonec Cyklo s Flyers rozešly dělbou bodů. Pavel Jirků (3+1) i po padesátce stále dokazuje své střelecké schopnosti.
36)HT Zábřeh začal ve svižném tempu a vytvořil si slibný gólový náskok.Hráči Petrovic ale nesložili zbraně a dotáhli skóre k příjemnějšímu stavu.
35)Co je týmu LDM platné vedení 0-3 po devíti minutách hry, když pak od druhé třetiny nasází létajíci Orli z Lukavice 6 branek?
34)Gólman Somy se zahřál až na konci utkání a Ondra Šolc v bráně Těchonína  už byl z neustálých šancí Somy pěkně unavený. Mladý Lukáš Zeman s Michalem Peškou se trefili každý 5x a Dušan Bařica ovládl po třech zápasech s 12 asistencemi kanadské bodování.Jak by Soma obstála v okresním,nebo krajském přeboru se ale nikdy nedozvíme. V LHL důstojné soupeře bude nadále hledat jak jehlu v kupce sena.
33)Přes snahu širokého kádru Klasu jim Martin Kaňák radost z gólu nedopřál. Na druhé straně Nuget rozhodl o výsledku už v první třetině. 

32)Devět hráčů si zapsalo KB a sedm úspěšných střelců, to je bilance Slámožroutů ve vítězném zápase se Štíty.
31)Hráči Jedlí se dnes věnovali jiným zálibám...
30)Vyrovnaný zápas rozhodli bojovní hráči Udánek s velkým přispěním Jana Coufala (2+2) v závěru, kdy Sloni polevili.
29)Dvojbrankové manko otočil třemi gólovými asistencemi pro Flyers Milan Hejč st. Osm hráčů Islanders ale opět přesně zabralo.
28)Návrat střelecké formy Ondry Veselého je tady.Za necelou půlhodinu hry bilance 3+2 a pak navíc ještě dva kusy. OMB na útočnousílu H.Třešňovce nenašel odpověď.
27)Dobře rozehraný zápas v sousedském derby Rafani prohospodařili.Na góly bratrů Pecháčků odpověděl ještě loňský Rafan, nyní už v dresu Verměřovic-Jirka Sklenář dvěma góly. Mladý Michal Klouček zajistil pohotovou brankou v závěru  pro Verm. výhru. Odveta se koná hned v sobotu,ale na fotbalovém hřišti.
26)Ani dvojbrankové vedení Horní Čermné nestačilo k zastavení vítězného tažení nováčka v LHL , týmu SK Rájec.

25)Další dva týmy elitní čtyřky LHL svedly, podobně jako Soma s Nugetem, výborný a rychlý zápas. Navíc bez jediného vyloučení. Pohledné kombinační akce Tygrů se střídaly s rychlými protiútoky Heat tech(David Bednář 2+1). U vítězných Tygrů těžil Ondra Dospěl(3+2) ze souhry Rosti Pilavky s Michalem Budinou.
24)Rozdílovým hráčem utkání byl petrovický Petr Masopust (2+1).Karel Moravec taky přidal dva góly a na nejtěsnější výhru proti kousajícím  Bobrům to stačilo.
23)Poslední do letošní LHL vstoupil i Nuget. A hned Soma, která ještě posílila kádr. Na obou stranách s borci se zkušenostmi z vyšších soutěží se hrál rychlý,velmi kvalitní zápas. Po drtivém nástupu Somy a jejím vedení 0-2 v 7.minutě se Nuget zatáhl do obrany a těžil z náhodných protiútoků.Začátkem poslední třetiny a remízovém stavu zase Soma zvýšila otáčky. Prosadil se Daniel Hroch,který po šesti letech druhé ligy  vyměnil v 28 letech dres šumperských draků za modrý dres SOMY.
22)Oba gólmani po dobrém výkonu pustili jen po jediné brance. Sloni se tak s Lukovou rozešli s fotbalovou remízou.
21)Podle očekávání šlo o boj o každý puk. Lepší koncovku předvedl Těchonín , terý o jeden gól Sokoly z Klášterce přestřílel.
20)Na celek Lazy Neckers platil třígólový střelec Cykla Míra Šembera.
19)Po klidném začátku LHL se už mírně přiostřila hra. Islanders doplatili na zbytečné vyloučení do konce zápasu a zranění. Proti sedmi soupeřům už měli průběh skóre hráči Bystřece pod kontrolou.
18)Předsezónní přestupová bomba přinesla Sršňům první ovoce. Filip Gremlica pěti góly dal základ k výhře nad oslabenými Orly z Lukavice.
17)Do 43 minuty drželi Rafani nerozhodný stav. Třígóloví střelci Udánek Pavel Brettschneider s Honzou Coufalem ale rozhodli.       
https://www.rajce.idnes.cz/lidaes/album/udanky-rafani-6-2-zapas-lhl-6-10-2023
16)Omlazená sestava Slámožroutů platila svou rychlostí na Horní Třešňovec.Dlouho gólově vyrovnané utkání ve 3.třetině H.T. už neudržel. 
15)Nováček v LHL zvládl své první vystoupení a díky výpadku ve hře hráčů OMB si v za posledních 200 vteřinách třemi góly zajistil výhru. Pochválit za výborné výkony nutno oba gólmany . V brance Rájce Jirku Krňávka i Michala Malečka, který vychytal mnoho kiksů obrany OMB.
14)HT Zábřeh opět ve druhé lize naděloval. Skvělou střeleckou formu předvedl Jirka Poles, který dal za úvodních 14 minut do sítě Flyers čtyři góly. 

13)Těchonín nastoupil s velkým respektem, ale byl téměř celé utkání důstojným soupeřem. V závěru utkání mu však došel dech a od Tygrů inkasoval čtyři rychlé branky.. Nejaktivnější byl Rosťa Pilavka s 2+3.
12)Nedůrazní Sršni nechali hráčům LDM hodně volnosti a ti toho dokázali využít. Martin Kuda 3x. Spolehlivý výkon Máry Hejče v brancer LDM byl dalším dílem zasloužené výhry LDM. 
11)Z Orla Lukavice se pomalu stává postrach třetí ligy.I přes snaživý odpor Verměřovic měl víc ze hry a už tak má dvě výhry.
10)Někteří hráči Nekoře byli poprvé na ledě a tak měl Klas problémy s několika rychlíky z Heat techu. Zvlášť Patrik Ondráček, autor tří branek, byl k nedostižení.
9)Na prestižní sousedské derby si opět diváci našli cestu.Výborné výkony obou gólmanů moc branek ale nepřinesly.Tentokrát se Bystřec musela před Petrovicemi sklonit.
8)Takový příděl asi Chcíplí koně od Slámožroutů  nečekali. Kunvald měl, na rozdíl od Jedlí, šest střelců branek.
7)Ani dva góly v závěrečném finiši už Lukové nestačily k zisku bodů proti bojovnému celku Udánky.
6)Už v 17 minutě uzavřel celkové zápasové skóre vítězným gólem celek Islanders.Tento nový název týmu patří většinou hráčům bývalého Forezu. V premiéře proti Cyklu je to cenná výhra.
5)Hráči Štítů se sice radovali z těsné výhry,ale jen do té doby, neź si kapitán H.Třešňovce prověřil zápis. 
4)Prořídlé sestavy obou týmů neubraly zápasu na dramatičnosti. O výsledku rozhodla až třetí třetina. Dolnočermenský Petr Koudela dokonal svůj hattrick a Snakes zradila koncovka.
3)Sokolové si oddechli, že už to mají za sebou. Do 20 minuty ale drželi, hlavně díky Tomášovi Řehákovi v brance, stav 0-0. Pak se očekávaný útočný brankostroj ale rozjel a Soma nasázela 13 branek. Nejvíc KB nasbíral Jan Kobza(3+4).  Pro Sokoly škoda, že z "dovolených" deseti samostatných nájezdů a to i ve třech hráčích, překonali Petra Misiorze až v poslední minutě. 
2)Tři hattricky nasázeli Orlové z Lukavice . Honza Šturmík, Franta Vencl a nepolapitelný Lukáš Holeček(3+5) připravili Slonům nečekaný vstup do soutěže.
1)  Speciální letní gólmanská příprava sklidila úspěch hned v prvním utkání, to když Tomáš Dvořák uhájil pro tým HT Zábřeh nulové konto. V druhé brance Bobr Lukáš Koop vydržel s nulou až do půlky zápasu.Jirka Poles (3+1) pak našel konečně recept na góly.

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 604 872 778 e-mail: zs@tslan.cz

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí

Doba provozu haly

src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">