Úvodní stránka

Statistiky jsou již v sekci LHL ,kde jsou také kontakty na všechny týmy LHL.

 

24)Že to nebude žádná sranda a že Flyers nedá svou kůži zdarma, tak to se ukazovalo po celý zápas. Heat Tech vlastně rozhodl až dvěma góly v poslední minutě.
23)Bobři vydřeli nakonec těsně oba body s Verměřovicemi.Byl to boj na ostří nože, jiskry létaly a i pěstní souboj se odehrál..
22)Za necelou třetinu nasázeli Sloni bůra a zdálo se být rozhodnuto. Co ale následně všechno  vykouzlil gólman Štítů Míra Zeman, tak nad tím zůstává rozum stát.A když druhá třetina patřila Štítům i gólově, tak bylo najednou o co hrát.Gólovou tečku ale nakonec zajistil Slonům Jarda Pařízek(2+2)
21)Starosta Třebovice bojoval proti týmu své obce za LDM, ale na body to nestačilo.To Aleš Dospiva měl svůj střelecký den a přidal tři góly.
20)Vyrovnané těžké utkání, které se nehrálo v rukavičkách ovlivnil hattrickem Radek Navrátil a vítězným gólem Petr Minář. 
19)AutoŠtefan napoprvé nebyl ještě ve formě a tak AVX ovládl zápas.Ondra Veselý 3x a s přispěním dalších pěti úspěšných střelců to byla v režii Tomáše Faltuse málem desítka.
18)Oba golmani se předháněli v zázračných zákrocích a už to vypadalo na bezbrankovou remízu.Kamil Švec ale v brance Snakes tři minutky před koncem kapituloval po chybě obrany a sólovém úniku Jirky Drtila. To David Papuk vychytal za WBZ letošní první nulu.
17)Na svoji premiéru v LHL si Ivan Adámek počkal až čtyři měsíce po oslavě svých 66 narozenin(slovy šedesát šest). A jen dvě vteřiny stačily k tomu, aby jeho branka byla pro OMB vítězná.  Martin Smrkal ml. svou bojevností však zařídil pro Pepu Pospíšila vyrovnání.
16) Luděk Hryzlík dvěma proměněnými úniky přispěl k výhře Horního Třešňovce nad Sršni.Ti drželi jednogólové vedení jen do půlky zápasu. 
 

16 Sršni Zábřeh \ H.C. Horní Třešňovec 3.liga ne 25.9. 15:15 1 : 4
17 Tatenice \ OMB Letohrad 3.liga ne 25.9. 20:45 2 : 2
18 Wild Band Zábřeh \ Snakes D. Dobrouč 3.liga po 26.9. 20:15 1 : 0
19 AVX Lanškroun \ Auto Štefan Trnávka 2.liga po 26.9. 21:45 9 : 1
20 Jedlí \ Lev Banín 2.liga út 27.9. 20:00 4 : 3
21 HC LDM Česká Třebová \ HC Třebovice 1.liga út 27.9. 21:30 3 : 6
22 Štíty \ H.C. Sloni  3.liga st 28.9. 11:15 3 : 6
23 Bobři Lanškroun \ Verměřovice 2.liga st 28.9. 15:30 4 : 3
24 Flyers Česká Třebová \ Heat-tech 1.liga čt 29.9. 19:15 3 : 7
25 H.C. Horní Třešňovec \ Horní Čermná 3.liga 30.9. 17:30   :  
26 HC Qanto Bystřec \ AVX Lanškroun 2.liga 30.9. 20:30   :  
27 Rafani Dolní Čermná \ HC Petrovice 2.liga 30.9. 22:00   :  
28 OMB Letohrad \ Sršni Zábřeh 3.liga so 1.10. 12:30   :  
29 INA Lanškroun \ ADH Group Zábřeh 2.liga so 1.10. 18:00   :  
30 Soma engineering \ HC Králíky 1.liga so 1.10. 21:00   :  
31 HC SPV Těchonín \ Yellow Sharks 2.liga ne 2.10. 11:05   :  
32 CGT light  Lanškroun \ Snakes D. Dobrouč 3.liga ne 2.10. 12:35   :  
33 Kohouti Zábřeh \ Švédi Svitavy 1.liga ne 2.10. 15:15   :  
34 CBA Nuget \ Klas Nekoř 1.liga ne 2.10. 20:45   :  
35 Bobři Lanškroun \ Lazy Neckers 2.liga po 3.10. 20:15   :  
36 Wild Band Zábřeh \ Červená Voda 3.liga po 3.10. 21:45   :  
37 Tygři Lanškroun \ Forez Ostrov 1.liga út 4.10. 20:00   :  
38 HC Třebovice \ Heat Tech Lanškroun 1.liga út 4.10. 21:30   :  
39 Auto Štefan Trnávka \ INA Lanškroun 2.liga čt 6.10. 19:15   :  
40 Štíty \ H.C. Černovír 3.liga 7.10. 20:15   :  
41 Rafani Dolní Čermná \ Jedlí 2.liga 7.10. 21:45   :  
42 Švédi Svitavy \ HC LDM Česká Třebo 1.liga so 8.10. 15:15   :  
43 Panteři  Lanškroun \ Horní Čermná 3.liga so 8.10. 20:45   :  
44 Tatenice \ Snakes D. Dobrouč 3.liga so 8.10. 22:15   :  
45 Lev Banín \ Verměřovice 2.liga ne 9.10. 10:15   :  
46 Soma engineering \ Flyers Česká Třebová 1.liga ne 9.10. 15:15   :  
47 Wild Band Zábřeh \ H.C. Horní Třešňovec 3.liga ne 9.10. 17:15   :  
48 Kohouti Zábřeh \ CBA Nuget 1.liga ne 9.10. 20:15   :  
49 AVX Lanškroun \ Lazy Neckers 2.liga po 10.10. 20:15   :  
50 Yellow Sharks \ ADH Group Zábřeh 2.liga po 10.10. 21:45   :  
51 Turci \ Tygři Lanškroun 1.liga út 11.10. 20:00   :  
52 CGT light  Lanškroun \ H.C. Sloni  3.liga út 11.10. 21:30   :  
53 Heat Tech Lanškroun \ Cyklo Lanškroun 1.liga čt 13.10. 19:15   :  
54 HC Třebovice \ Forez Ostrov 1.liga 14.10. 21:30   :  
55 Klas Nekoř \ Soma engineering 1.liga so 15.10. 15:15   :  
56 Červená Voda \ Panteři  Lanškroun 3.liga so 15.10. 20:45   :  
57 H.C. Černovír \ OMB Letohrad 3.liga ne 16.10. 9:30   :  
58  Sokol Klášterec \ Horní Čermná 3.liga ne 16.10. 11:00   :  
59 H.C. Horní Třešňovec \ Panteři  Lanškroun 3.liga ne 16.10. 12:30   :  
60 HC Petrovice \ INA Lanškroun 2.liga ne 16.10. 15:15   :  
61 Auto Štefan Trnávka \ HC Qanto Bystřec 2.liga ne 16.10. 16:45   :  
62 Kohouti Zábřeh \ Flyers Česká Třebová 1.liga ne 16.10. 18:15   :  
63 CBA Nuget \ Švédi Svitavy 1.liga ne 16.10. 21:15   :  
64 Snakes D. Dobrouč \ Štíty 3.liga po 17.10. 20:15   :  
65 Lazy Neckers \ HC SPV Těchonín 2.liga po 17.9. 20:15   :  
66 ADH Group Zábřeh \ Bobři Lanškroun 2.liga út 18.10. 20:15   :  
67 HC Králíky \ Tygři Lanškroun 1.liga út 18.10. 21:30   :  

 

Spřátelené weby

Odkazy na weby

hala tel.: 465 320 418 Ing. Jiří Černý
tel.: 607 160 467 e-mail: zs@tslan.cz

Webkamera Lanškroun nám. - Europe, Czech Republic, LanškrounLanškroun
Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Počasí