16. ročník – LHL 2019/20.

Proberte si v týmu možné vánoční termíny zápasů a nahlaste nemožné !

Soutěžní řád....ZDE

Tabulky a statistiky .....ZDE
115)Z týmu Slámožroutů se střelecky dařilo Martinovi Foglovi, který třemi góly podepsal porážku snaživého Černovíru.
114)Radek Vašata (2+0)se vrací po pauze  do formy a Jirkovi Drtilovi (3+1) to tam padalo samo. Wild Band si tak poradil s CGT.
113)Slibný náskok 3-0 po první třetině AVX neudrželo.Týmu ADH to tam konečně začalo padat a podařilo se pár vteřin před koncem vyrovnat.
112)Každý den není pro Lazy N.posvícení. Zvlášť , když se zkušeným Kohoutům začne konečně dařit kombinace a nestárnoucí Libor Kobza(3+3) má svůj den.
111)GMŠ ještě dost vychytal. Radek Valenta mu ale 4 góly dal a tak Nuget v čistě hraném utkání Turky vyškolil.
110)Po druhé třetině si Sloni mysleli za stavu 2-5, že už to je jasné. H.Třešňovec ale málem srovnal skóre.
109)Nečekaně rychlý zápas přinesl po třígólovém nástupu Panterů neúspěšnou snahu OMB o vyrovnání .
108)Po vyrovnaném začátku rozhodla o výsledku šestigólová šňůra Snakes. Smolný pád na záda tatenického Martina Smrkala ml. skončil zápas dřív a postižený ho dohrává bez zlomeniny dnešní noc na pozorování v nemocnici.
107)Velké prestižní derby ještě 105 sekund před koncem bylo remízové. Klas dal ale nešťastnému Těchonínu ještě nakonec tři góly.
106)Střelecké hody a rekordních 20 gólů . Heat tech proti Bystřeci stále stupňoval tempo a neměl už dost. Michal Šránek (4+2) tak poskočil do čela KB.
105)Ani pevná Švédská obrana nestačila na Flyers, který letí soutěží stále bez jediné ztráty.
104)Červená Voda si nepohlídala střelce Forezu Frantu Klubrta, který dvěma góly v závěrečné pětiminutovce rozhodl.
103)V sousedském derby rozhodlo o vítězství Rafanů vedle  nulového konta Petra Faltuse i 57 trestných minut pro Verměřovice.

102)Jedlí nastoupilo, na rozdíl od soupeře v ideální sestavě.Po úvodních vlastních gólech dostala hra spád.V ostřejším zápase, kde se nová přáítelství asi neutvořila, mělo Jedlí v závěrečné třetině navrch.           https://lidaes.rajce.idnes.cz/Petrovice_Jedli_2_6_zapas_LHL_8.11.2019/

101) Horní Čermná po slabším začátku dohonila gólově soupeře dokonce 3-2 vedla.Pěti góly v řadě LDM  ale zahnalo naděje H. Čermné.
100)Oba gólmani (GMŠ a Ondra Šolc) podrželi své týmy a tak gólů moc nepadlo. Dlouhé vedení Sokolů vyrovnali Snakes až v závěru utkání.
99)Výborný hokej,kdy zvítězilo kolektivni pojetí týmu Lazy Neckers za výrazného pŕispění gólmana Veselého,kterého Cyklo překonalo až v 50 minutě.
98)Tlak OMBna branku Wild Bandu přišel pozdě.Dva rychlé góly Michala Černohouse byly na remizu málo
97)Úvodní vedení a vyrovnanou hru Kohouti dlouho nevydrželi. Stabilní kádr Nugetu a dnes jeho osm úspěšných střelců Kohoutům nasázelo plný tucet.
96)Šok pro sázkaře způsobila Třebovice. V silná sestavě zklamal střelecky velký favorit SOMA. A to mohla Soma prohrát, když Dan Broulík (2+1) netrefil z metru prázdnou bránu.
95)Po krátké pauze se Udánky opět dostávají do formy. Černovír  neměl po sobotní zábavě do hokeje moc sil a tak to bylo jednoznačné. Nejlíp mířil Pavel Brettschhneider 3+4
94)Vyrovnaný dramatický a místy přiostřený zápas rozhodli pro sebe na úkor Slámožroutů Panteři Petrem Křivohlávkem(2+0)
93)Zápas na kráse moc nepobral a bojovní Blue Boys ze Štítů marně doháněli hokejovější Tatenici.
92)Takhle se Tygři na vítězství už dlouho nenadřeli.A to se ještě v závěru bránili tlaku Těchonína, který je překvapil dobrou hrou a vynikajícím Tomášem Jansou v brance.
91)Stále se do bývalé formy nedokáže ADH dostat. Využili toho Rafani, kterým stačily dva góly k výhře. Ve 2.lize je tak ADH stále jediný tým bez vítězství.
90) Sestava LDM naháněla hrůzu,ale Bobři se s tím elegantně vyrovnali. Asi poprvé na dálku potěšili nepřítomného, marodného šéfa -Jirku Dvořáka.

90)Poprvé se museli Sloni sklonit před soupeřem. V týmu Verměřovic zářil navrátilec po zranění, Honza Smejkal (4+1)
89)Hrdinou závěrečných pěti minut byl Michal Sedláček(3+1), který pro Yellow Sharks zařídil obrat zápasu s Turky.
88)Flyers stále letí jen na vítězné vlně.(dál už jen Soma a Heat tech). Tom Bělka to umí i v brance a tak Flyers přemohlo i Lvy.
87)Chvílemi vyhrocené utkání hráli Králíky v osmi a to bylo na vyrovnaný tým Heat tech málo. Zvlášť , když  dobře  mířil Vít Breša (4+0) , který dal hattrick už za 15 prvních minut.
86)Švédi neměli dnes svůj válečnický den. Celek Jedlí šel víc za vítězstvím a zaslouženě vyhrál.
85)GMŠ(2+0) navíc v roli střelce i celý tým Těchonína důsledně bránil a z rychlých protiútoků dělal Nugetu problémy. Tomáš Jansa vychytal nemožné. Vítězný gól Nugetu dal až v čase 60:00 z trestného nájezdu Petr Daněk.
84)Velmi podařený zápas Horní Čermné, která dost potrápila Petrovice, aby si oba plánované body odvezli. Diváků bylo o 40 víc , než na následný zápas okresního přeboru.
83)Nákup Vaška Dvořáka do Č.Vody se hned začíná vyplácet. V prvním startu za poslední tým tabulky jeho jediné dva góly proti prvnímu celku -Slámožroutům, znamenaly cenné dva body..
82)Továrna na branky-David Tichý s Martinem Skalickým se díky společným 12 KB vyhoupli na špici bodování.
81)Fyzicky náročný zápas, kdy si oba celky nic nedarovaly.Klas byl úspěšnější u branky Bystřece.
80)Forez sice nasypal desítku, ale neprověřil si,zda režisér hry René Andrle splňuje podmínky pro hostování.OMB si to zjistil...

79)Předpoklady vzaly za své a Štíty v závěrečném finiši svou bojovností Udánky nečekaně přehráli.
78)Černovír měl dobrý nástup do utkání a čtyřgólové vedení už si nenechal od Tatenice vzít.
77)Od začátku kontrolovali hráči Verměřovic vývoj utkání. H.Třešňovec se k bodům neprobojoval.
76)Zatím mají Sloni 100% úspěšnost. Roman Zecha měl střelecký den a šesti góly pokořil  Rafany.
75)Než se v prestižním zápase celek ADH rozehřál, tak už Jedlí vedlo 3-0. A na výhru to stačilo.
74)Letos Bobři zatím takovou formu, jak loni, nemají.To Flyers to bral zase pěkně rychle. V 10 vteřině první a po úvodní třetině pět branek.Hattricky Vašek Pachl ml a Lukáš Těšínský (třetí ve čtvrtém zápase)
72)První body pro Snakes ! První prohra pro Udánky! Může za ní oslava čerstvého dědy Romana Dvořáka  a otce Roberta Schupplera?
71)Jarda Šponar ukázal své střelecké umění dvěma hatricky, Erik Borovička přidal bůro a Králíky zle potrápili Kohouty.
70)100% jistotu v brance Sršňů předvedl Martin Matěj a tak se mohlo útočit. Střelecky vynikl David Tichý(4+1) . CGT si takový ranec za předvedenou hru snad ani nezasloužilo.
69)Žádná očekávaná pohoda po vedení 5-0 se proSomu nekonala. Bystřec ještě přidal na bojovnosti a tak byla překvapená Soma nucená zapnout naplno.
68)Poprvé se přijel představit v dresu Heat tech Sláva Váně. Jeho 4+3 pomohlo k  natočení dvanáctky pro Lazy Neckers a navíc GMŠ vychytal nulu.
67)Štíty mrzí neproměněné šance. Zato Panter Michal Štefl(2+1) měl mušku přesnější.
66)Důraz Jirky Zelníčka (4+1)před brankou Těchonína potlačil Cyklo k přesvědčivému vítězství.
65)Od svých věrných diváků sklidil tým Petrovic zasloužené závěrečné ovace. 4x se trefil Petr Masopust a Švédi těžce nesli svojí první porážku.
64)Vzestup žebříčkem LHL má asi hrdinný tým Bystřece už za sebou. Souboj s nadupanými Tygry byl zcela jasný. Nejvíc střílel Michal Budina (6+2).
63)Po slušném výkonu si Lvi smlsli na Horním Třešňovci. Tomu se dnes hra v oslabené sestavě moc nedařila.
62)Další oživení památných bojů v okresním přeboru za účasti pár pamětníků přineslo první body Turkům , za které se střeleckým hattrickem blýskl Vláďa Formánek. Třebovice si musí na své první body ještě počkat.
61)Banínští Lvi nemají kondici? Zvýšenou aktivitou ve 3.třetině Bobři zaskočili soupeře a z dvojgólového manka to dotáhli k výhře.
60)Bez respektu začal tým z Králík a SOMA po čtvrthodince hry  prohrávala.Pět branek Dušana Bařici vrátilo Somě klid.
59)I v pozdních nočních hodinách přijela se Slámožrouty citelná divácká podpora a málem mohli slavit výhru.V závěrečném tlaku dal totiž Wild Band během tří minut tři góly a srovnal stav.
58)Poprvé přijel Martin Voleský podpořit AVX a dal 5 gólů.Brácha Petr měl pět asistencí a LDM , které už ve druhé minutě vedlo 2-0, přišlo zkrátka.
57)Nuget toho moc hráčům Lazy Neckers nepovolil a po zásluze s přehledem vyhrál.
56)Namotivovaný Míra Slončík dotáhl svým výkonem (2+1) Slony k další výhře.
55)Jirka Krejsa ml. neměl vůbec úctu ke svým hokejovým  učitelům z Klasu Nekoř. Ve službách Yellow Sharks nastřílel hattrick a zajistil  těsnou výhru.
54)Velká bitva a dlouho vedení Bystřece. Chuť na první body  jim však Cyklo ve třetí třetině sebralo.
53)José Pávek místo oslav svých 30 let (gratulace) hájil dobře branku Flyers, Lukáš Těšínský přidal 3+1 a Flyers tak dál letí na vítězné vlně.  H.Čermná dnes bez bodu.
52)Sokolové OMB pěkně prohnali a nadělili desítku.Standa Myška hattrick.
51)Ve vyrovnaném zápase nakonec bere oba body nad Štíty Černovír.
50)Do špičkové úrovně hře oboustranně trochu chybělo. Víc než Jedlí toho proměnili hráči z Verměřovic.
49)GMŠ se tentokrát představil proti Heat Techu v roli útočníka soupeře. A hned ve druhé minutě zařídil  dvojgólové vedení Těchonína. Heat Tech se ale podle očekávání probudil a Patrik Konečný poskočil do čela KB.
48)Víťa Stránský si poprvé přijel zahrát, dal si  hattrick a vlastně ,proti jindy dravé Červené Vodě, zajistil body.
47)Do půlky utkání vyrovnané utkání . Hadi pak nestíhali odvracet nálety Sršňů.
46)Dál šíří strach borci z Udánky. Všichni bodovali a deset gólů v síti Tatenice znamená pokračování vítězné série.
45)Přesně mířená dělovka Serži Faltuse (Forez) vzala naděje CGT na zisk bodu.
44)Nalákání Petra Masopusta do Petrovic přineslo dnes příspěvek 3+2, což v derby proti Rafanům rozhodlo.
43) Předzápasové obavy Bobrů o důstojný výsledek se nenaplnily. Švédové sice vyhráli, ale branky nepadaly.
42)Po přídělech si Turci vzali ponaučení a z dalším špičkovým týmem LHL uhráli slušný zápas i výsledek. Posilnění Tygři o tři loňské hráče KS kontrolovali vývoj zápasu a úspěšní hattrickoví střelci byli Rosťa Pilavka a Michal Šauer.

41)To se hraje, když máte takového režiséra , jako LDM. Libor Paclík (3+4) předvedl , jak má vypadat produktivní hráč.
40)v dresu AVX Pavel Skuček opět ukázal svůj um při zakončování. Jeho šest gólů zlomilo Verměřovice.
39) V páté minutě stav 4-1 pro Nuget. Pak už to taková střelnice nebyla. Gólově se prosadilo 7 střelců Nugetu.
38)V sousedském derby GMŠ v brance H.Čermné vychytal nulu, ale střelci Horního Třešňovce ho moc neprověřili.
37)Úspěšný start do ligy zaznamenal tým Lazy Neckers, který i přes odpor Yellow Sharks uhrák těsnou výhru.
36)Večerní utkání už zná vítěze předem. Druhou výhru bere Klas bez boje. V  Třebovicích nejsou hráči.
35)Pěkné drama s gólovou převahou Snakes do poloviny utkání. Pak začal přesně mířit i Forez, pro který dokázal ještě nově angažovaný útok bývalého Schaeffleru, díky zásahům Franty Klubrta a Toma Nechvíleho, vybojovat výhru.
34)Slibné dvojgólové vedení po 1 třetině ztratilo ADH pěti góly Flyers. Ve slušivém novém dresu Flyers si dal hatrick David Černý .
33)Tentokrát se musela zkušenost Kohoutů sklonit před  žraločí dravostí Jirky Krejsy a Michala Sedláčka, kteří byli u všech branek Yellow Sharks.
32)David Kocián 4,Míra Horvát 3+4 a jasný zápas Somy s Turky.
31)Poslední čtvrthodinka derby patřila gólově H.Třešňovci, kdy Ondra Veselý dvěma góly dokončil hattrick a ještě stačil na poslední gól do sítě  Rafanů přihrát.

30)Do půlky utkání to bylo o nepřekonatelnosti gólmanů. Vydržel jen Ondra Šolc, když Sokolové nasázeli stále útočícímu CGT půl tuctu branek.
29)Ostrý start letos Bobrům nevyšel. Jedlí pomohl k výhře dvěma góĺy v poslední třetině Honza Skála
28)Tygři si na Králíkách  v utkání, zatím nejvyšší úrovně letošní LHL,nesmlsli. Plánované Tygří hody vzaly za své dobře organizovanou hrou soupeře. Kralická  rychlost dělala Tygrům problémy a ti byli nakonec rádi za dva góly v posledních 100 sekundách, znamenající remízu.
27)V zábřežském derby táhl Laďa Gallo (2+1) za vítězstvím Wild Band. Srši to nevzdali a plichtu nakonec uhráli.
26)Silní Sloni přetlačili v závěru AVX, které doplatilo na množství neproměněných šancí.
25)Soma měla dnes pouze jedno levé křídlo. Nebylo sice bránící , zato  Dušan Bařica(4+5) z ledu neslezl celých 60 minut a staral se o útok. Čtyři góly přidal Franta Krňávek.Nuget držel krok do půlky utkání.
24)Po úvodních třech brankách Flyers to vypadalo na jasný průběh. H.Třešňovec to ale nevzdal a utkání zdramatizoval.  V útoku Flyers se dařilo Lukáši Těšínskému(3+2) a "občasnému" útočníkovi Tomášovi Bělkovi(2+2)
23)Fair play hrající hráči Třebovice i ve svůj neprospěch opravili výrok sudího,což se už moc nevidí. Na branky ale vyhrálo Cyklo.
22)Do boje proti dvojnásobné početní přesile se Švédi vrhli bez bázně. I v sedmi hráčích v poli se jim podařilo v pohodě H.Čermnou zdolat.
21)Místo vaření nedělního oběda se maželky věnovaly podpoře svých Slámožroutů. A vyplatilo se to.
20)Gólem v posledních vteřinách  berou oba body CGT light.  Snakes ztratili vyrovnaný zápas.
19)Silný nástup Kohoutů vzbudil Klas k ofenzívě. V poli Kohouti nezaostávali, ale gólů dávali víc hráči Klasu Nekoř. A je to jejich první vzájemná výhra .
18)Opět bez bodu pro Pantery . Může za to lepší koncovka Černovíru-Tomáš Klofanda 2+1
17)Oba týmy, už sice ve druhé lize, hrají stále rychlý, atraktivní hokej. ADH dotáhl dvojgólový náskok Petrovic na zaslouženou remízu.
16)Udánky pokračují ve vítězném tažení. Č. Voda byl ale už rovnocennný soupeř.
15)První seznámení s ledem skončilo pro Turky jedenáctkou. S chutí hrající Heat tech si pěkně zastřílel . Nejvíc úspěšně zakončoval P.Mík ml 3+3 a M.Šrámek hattrick.
14)Po čase zas ochutnali hráči Štítů, jak chutná vítězství. Dopomohl jim k tomu ovšem svým výkonem i celek OMB.
13)KPV SYSTÉM -nový název , pěkné nové dresy, první zápas v 1.lize a ani jeden  gól v síti soupeře hráčů Bystřece. Těchonín tak v derby bere vítězství.
12) V soupisce Sršňů Zábřeh se objevuje stále více lanškrounských veteránů. Dnes šest.  Ti také už při druhém střídání  zařídili  dvojgólové vedení nad Forezem 2-0, které vydrželo do konce. Velkou zásluhu měl i gólman José Pávek.
11)Důrazem předčili Rafani dnes obávané LDM. Pepa Ešpandr ml. (4+1) si s Robinem Pecháčkem(3+0) udělali gólové závody.

10)Na vzájemné bitvy v okresním přeboru už pamatují jen pamětníci a z aktivních účastníků Jirka Hlava z Králík a Míra Pachl z Třebovic. Dnes měli jasně navrch borci z Králík, když 3x mířili přesně Erik Borovička s Davidem Paulusem.
9)Dramatický zápas, když verměřovický Jan Černaj dvěma góly strovnal stav, nakonec dovedli Švédi k těsnému vítězství.
8)První třetina patřila ještě Wild Bandu, pak se ale začal prosazovat gólově  vyrovnaný tým bojovných Sokolů z Klášterce. Matěj Lyer zavěsil 3x.
7)Za deset minut stihl  Lev Tomáš Sláma nasázet hattrick. Dvěma góly v závěru vyrovnaného utkání však pro AVX zařídil vítězství Martin Maršík.
6)Rodí se nový tým! Udánky, městská čtvrť z M.Třebové převzala smlovy hráčů ze zkrachovalého týmu Auto Steffan. Po vhodném doplnění se hned stávají postrachem 3.ligy. Panteři to odnesli 13-ti gólovým přídělem, když 4 branky dal Jakub  Coufal.
5)Tatenice se utkala s Červenou Vodou nejdřív na ledě a to fotbalisti nastřílejí určitě víc branek odpoledne.
4)Když už přijede Jarda Zářecký(2+1) podpořit hru Slámožroutů, tak ti neprohrávají.
3)Pár tréninků pomohlo týmu OMB k jistotě a k přehrání Černovíru.
2)Hodně starostí nadělali hbití a kombinačně zdatní hráči Heat techu obraně Klasu. Na desítce měl velký podíl Patrik Konečný(2+4) a Lukáš Řoutil (3+2)
1) Úvodní zápas sezóny začalo Jedlí nevídaným tlakem a dvěma góly v síti spících Slonů.  Pouhé tři minuty, ale to bylo už vše. Sloni ožili, Vráťa Krobot v brance už byl nepřekonatelný a Míra Slončík (1+3) začal režírovat neskutečný obrat.